Profil banerowy wsuwany

Kod Produktu:

Specyfikacja techniczna produktu Profil banerowy wsuwany

Dane techniczne
Szerokość materiału drukarskiego 1820
Masa produktu po złożeniu (kg) 0,24 | 0,28 | 0,32
Waga (kg) 0,42 | 0,52 | 0,68
Waga (kg) 67,68
Wersja Jednostronna
Objętość (l) 0
Gwarancja (m) 12
Intensywność światła (lx) 0
Długość zawieszenia (mm) 0
 • Proste, niedrogie i skuteczne rozwiązanie
  Zawieszony na prostym drewnianym maszcie profil banerowy to przystępne cenowo rozwiązanie, które zwiększa wśród klientów świadomość Twojej marki, produktów oraz oferty promocyjnej. Dzięki tunelom znajdującym się u góry i u dołu baneru, jego zawieszenie jest niezwykle proste. Profil jest przeznaczony do użytkowania w pomieszczeniach. Zamocuj swój baner w oknie bądź na ścianie i ciesz się znakomitym rozwiązaniem marketingowym na każdą kieszeń.

  Idealne rozwiązanie dla projektów jednorazowych
  Nasz profil banerowy to prosty baner, przymocowany do dwóch drewnianych masztów. Jego konstrukcja uniemożliwia zatem zmianę grafiki. To przystępne cenowo rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza przy projektach jednorazowych. Niezależnie od tego, czy chcesz promować specjalną ofertę tygodnia, swój punkt sprzedaży czy też dzień otwarty, nasz Flag Baner to doskonały wybór. Idealny do wykorzystania szczególnie w salonach fryzjerskich i kosmetycznych oraz w salonach samochodowych.

  Dostępne w rozmiarze, jakiego potrzebujesz

  W sprzedaży online oferujemy profile banerowe w trzech wymiarach: 580 x 1600, 580 x 1200 i 580 x 2000. Jeśli poszukujesz produktów w niestandardowych rozmiarach, skontaktuj się ze sprzedawcą.

Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Wydrukujemy i dostarczymy w ciągu 5 dni roboczych po uzgodnieniu danych drukowania
 • od 126,09 zł Bez VAT
 • Z VAT 155,09 zł
+
-