Tablice kierunkowe

Tabliczki kierunkowe i pozostałe systemy oznakowania to bardzo istotny element wyposażenia, który powinien znaleźć się w każdej przestrzeni publicznej i Horeca. Zapewniamy bowiem w ten sposób pełen komfort i bezpieczeństwo wszystkim osobom, które znajdują się w danym miejscu.

Znaki i tablice kierunkowe, oznakowania pomieszczeń oraz systemy informacyjne umożliwiają szybkie i sprawne poruszanie się po obiektach. Za ich sprawą goście czy klienci mogą bez problemu znaleźć konkretne miejsce, bez ryzyka zabłądzenia czy długiego i męczącego poszukiwania.

W naszej ofercie znajdują się funkcjonalne systemy oznakowań, na które składają się m. in.: tabliczki przydrzwiowe, ścienne systemy oznakowania 3D, naścienne panele informacyjne z uchwytami, znaki kierunkowe czy systemy informacyjne – totem. Bogaty asortyment pozwala znaleźć system informacyjny dostosowany do potrzeb, zarówno pod względem materiałów wykonania, konstrukcji, jak i wielkości oraz designu.


System oznakowania z profilami zatrzaskowymi

Dostępny w magazynie
Dostarczamy we Wtorek 07.04.

Z 19,31 zł bez VAT (23,75 zł z VAT)

System informacyjny - wypukły

Dostępny w magazynie
Dostarczamy we Wtorek 07.04.

Z 29,40 zł bez VAT (36,16 zł z VAT)

FSOKEY - klucz do otwierania

Dostępny w zewnętrznym magazynie
Dostarczamy w Środa 08.04.

23 zł bez VAT (28,29 zł z VAT)

Oznakowanie Pomieszczeń SCRITTO

Dostępny w zewnętrznym magazynie
Dostarczamy w Środa 08.04.

Z 79,77 zł 55,84 zł bez VAT (68,68 zł z VAT)

System oznakowania SCRITTO CLICK

Dostępny w zewnętrznym magazynie
Dostarczamy w Środa 08.04.

Z 47,06 zł bez VAT (57,88 zł z VAT)

Tabliczka przydrzwiowa z systemem przesuwanym

Dostępny w zewnętrznym magazynie
Dostarczamy w Środa 08.04.

61,74 zł bez VAT (75,94 zł z VAT)

Znak kierunkowy SCRITTO

Dostępny w zewnętrznym magazynie
Dostarczamy w Środa 08.04.

Z 93,72 zł bez VAT (115,28 zł z VAT)

Uchwyty do talicy reklamowej z dystansem 20mm

Dostępny w magazynie
Dostarczamy we Wtorek 07.04.

15,60 zł bez VAT (19,19 zł z VAT)

Naścienny panel informacyjny z uchwytami

Dostępny w zewnętrznym magazynie
Dostarczamy w Środa 08.04.

Z 109,17 zł bez VAT (134,28 zł z VAT)

System informacyjny - totem

Dostępny w zewnętrznym magazynie
Dostarczamy w Środa 08.04.

Z 1 042,02 zł bez VAT (1 281,68 zł z VAT)

Plastikowa ramka na plakat z przyssawkami

Niedostępny
Dostarczamy 22.04.

128,58 zł 51,43 zł bez VAT (63,26 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 11 z 11 (1 Stron)

Tabliczki informacyjne na drzwi – żeby szybko trafić do celu!

Tabliczki informacyjne na drzwi znajdują zastosowanie w wielu różnego rodzaju obiektach, nie tylko z branży Horeca, ale również w przychodniach medycznych, biurach i wszędzie tam, gdzie wskazane jest dokładne oznakowanie danego pomieszczenia.

W naszej ofercie dostępne są tabliczki przydrzwiowe z systemem przesuwnym oraz proste w montażu systemy informacyjne wypukłe – dostępne w kilkunastu formatach, a także systemy oznakowań z profilami zatrzaskowymi.

Wszystkie tabliczki informacyjne na drzwi wykonane są ze szczególną starannością, a ich uniwersalne wzornictwo powoduje, że pasują do każdego wystroju wnętrza. W celu uzyskania spójnego pod względem estetycznym efektu warto zdecydować się na jeden konkretny system oznakowania. To również ułatwi poruszanie się po obiekcie i szybkie odnalezienie danego pokoju.

Tabliczki kierunkowe dla obiektów użyteczności publicznej

Do systemów oznakowań pomieszczeń w obiektach użyteczności publicznej zaliczamy wszelkiego rodzaju tabliczki kierunkowe, które w sposób przejrzysty organizują sprawne poruszanie się w danej przestrzeni. Nasze systemy oznakowań zostały skonstruowane tak, aby zawarty na nich przekaz był jak najlepiej wyeksponowany. A wysokiej jakości materiały, z jakich są wykonywane, gwarantują długoletnie użytkowanie przy zachowaniu ich estetycznego wyglądu.

Oferujemy systemy oznakowań i tabliczki kierunkowe montowane do ścian i drzwi, które zostały wyposażone w funkcjonalną konstrukcję, umożliwiającą łatwą wymianę zawartych w nich informacji. Obok tabliczek przydrzwiowych i naściennych paneli informacyjnych, posiadamy także tradycyjne ścienne systemy oznakowań standardowych dla toalet, które są montowane za pomocą specjalnych taśm dwustronnych.

Wszystkie systemy oznakowań Jansen Display to w pełni profesjonalne wyposażenie Horeca, które nadaje się do każdego rodzaju obiektów użyteczności publicznej. Wybierz tablice kierunkowe dostosowane do swoich potrzeb. Spraw, aby poruszanie się po Twoim obiekcie było proste, bezpieczne i przyjemne. Przy większych zamówieniach oferujemy naprawdę atrakcyjne rabaty. Zapraszamy!