Oznakowanie pomieszczeń

Tabliczki kierunkowe i pozostałe systemy oznakowania to bardzo istotny element wyposażenia, który powinien znaleźć się w każdej przestrzeni publicznej i Horeca. Zapewniamy bowiem w ten sposób pełen komfort i bezpieczeństwo wszystkim osobom, które znajdują się w danym miejscu.

Znaki i tablice kierunkowe, oznakowania pomieszczeń oraz systemy informacyjne umożliwiają szybkie i sprawne poruszanie się po obiektach. Za ich sprawą goście czy klienci mogą bez problemu znaleźć konkretne miejsce, bez ryzyka zabłądzenia czy długiego i męczącego poszukiwania.

W naszej ofercie znajdują się funkcjonalne systemy oznakowań, na które składają się m. in.: tabliczki przydrzwiowe, ścienne systemy oznakowania 3D, naścienne panele informacyjne z uchwytami, znaki kierunkowe czy systemy informacyjne – totem. Bogaty asortyment pozwala znaleźć system informacyjny dostosowany do potrzeb, zarówno pod względem materiałów wykonania, konstrukcji, jak i wielkości oraz designu.


Tabliczka przydrzwiowa Oznakowanie pomieszczeń

Dostępnych w magazynie ponad 100 szt.
Dostarczamy w Czwartek 29.07.

Z 19,31 zł bez VAT (23,75 zł z VAT)

Tabliczka przydrzwiowa na drzwi wypukła

Dostępny w magazynie
Dostarczamy w Czwartek 29.07.

Z 29,12 zł bez VAT (35,82 zł z VAT)

Tabliczka przydrzwiowa z systemem przesuwanym

Dostępny w magazynie
Dostarczamy w Czwartek 29.07.

61,74 zł bez VAT (75,94 zł z VAT)

Oznakowanie biur i pomieszczeń na dystansach

Dostępny w magazynie
Dostarczamy w Czwartek 29.07.

Z 118,13 zł 94,50 zł bez VAT (116,24 zł z VAT)

System oznakowania SCRITTO CLICK

Dostępnych w magazynie 30 szt.
Dostarczamy w Czwartek 29.07.

Z 67,23 zł bez VAT (82,69 zł z VAT)

Znak kierunkowy SCRITTO

Dostępnych w magazynie 44 szt.
Dostarczamy w Czwartek 29.07.

Z 120,79 zł bez VAT (148,57 zł z VAT)

Ścienne systemy oznakowania 3D

Dostępnych w magazynie 31 szt.
Dostarczamy w Czwartek 29.07.

Z 28,45 zł bez VAT (34,99 zł z VAT)

Ścienne systemy oznakowania Classic

Dostępnych w magazynie 96 szt.
Dostarczamy w Czwartek 29.07.

Z 26,70 zł bez VAT (32,84 zł z VAT)

Oznakowanie Pomieszczeń SCRITTO

Dostępnych w magazynie ponad 100 szt.
Dostarczamy w Czwartek 29.07.

Z 79,77 zł bez VAT (98,12 zł z VAT)

Uchwyty do talicy reklamowej z dystansem 20mm

Dostępny w magazynie
Dostarczamy w Czwartek 29.07.

15,60 zł bez VAT (19,19 zł z VAT)

System informacyjny - totem

Dostępny w magazynie
Dostarczamy w Czwartek 29.07.

1 170,82 zł bez VAT (1 440,11 zł z VAT)

FSOKEY - klucz do otwierania

Dostępnych w magazynie 59 szt.
Dostarczamy w Czwartek 29.07.

23 zł bez VAT (28,29 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 12 z 12 (1 Stron)

Tabliczki informacyjne na drzwi – żeby szybko trafić do celu!

Tabliczki informacyjne na drzwi znajdują zastosowanie w wielu różnego rodzaju obiektach, nie tylko z branży Horeca, ale również w przychodniach medycznych, biurach i wszędzie tam, gdzie wskazane jest dokładne oznakowanie danego pomieszczenia.

W naszej ofercie dostępne są tabliczki przydrzwiowe z systemem przesuwnym oraz proste w montażu systemy informacyjne wypukłe – dostępne w kilkunastu formatach, a także systemy oznakowań z profilami zatrzaskowymi.

Wszystkie tabliczki informacyjne na drzwi wykonane są ze szczególną starannością, a ich uniwersalne wzornictwo powoduje, że pasują do każdego wystroju wnętrza. W celu uzyskania spójnego pod względem estetycznym efektu warto zdecydować się na jeden konkretny system oznakowania. To również ułatwi poruszanie się po obiekcie i szybkie odnalezienie danego pokoju.

Tabliczki kierunkowe dla obiektów użyteczności publicznej

Do systemów oznakowań pomieszczeń w obiektach użyteczności publicznej zaliczamy wszelkiego rodzaju tabliczki kierunkowe, które w sposób przejrzysty organizują sprawne poruszanie się w danej przestrzeni. Nasze systemy oznakowań zostały skonstruowane tak, aby zawarty na nich przekaz był jak najlepiej wyeksponowany. A wysokiej jakości materiały, z jakich są wykonywane, gwarantują długoletnie użytkowanie przy zachowaniu ich estetycznego wyglądu.

Oferujemy systemy oznakowań i tabliczki kierunkowe montowane do ścian i drzwi, które zostały wyposażone w funkcjonalną konstrukcję, umożliwiającą łatwą wymianę zawartych w nich informacji. Obok tabliczek przydrzwiowych i naściennych paneli informacyjnych, posiadamy także tradycyjne ścienne systemy oznakowań standardowych dla toalet, które są montowane za pomocą specjalnych taśm dwustronnych.

Wszystkie systemy oznakowań Jansen Display to w pełni profesjonalne wyposażenie Horeca, które nadaje się do każdego rodzaju obiektów użyteczności publicznej. Wybierz tablice kierunkowe dostosowane do swoich potrzeb. Spraw, aby poruszanie się po Twoim obiekcie było proste, bezpieczne i przyjemne. Przy większych zamówieniach oferujemy naprawdę atrakcyjne rabaty. Zapraszamy!