Roll Up Ideal 100x200cm

Kod Produktu: RUI100x200

Specyfikacja techniczna produktu Roll Up Ideal 100x200cm

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość (mm) 1020
Wysokość (mm) 2100
Długość (mm) 260
Szerokość całkowita paczki (mm) 90
Wysokość całkowita paczki (mm) 90
Długość całkowita paczki (mm) 1050
Pakowanie 1
Waga netto (kg) 2,16
Waga całkowita (kg) 2,3
Gwarancja (m) 12
Kolor Srebrny
Materiał Aluminium / Metal / Plastik
Instalacja Wolnostojący
Widoczna wielkość 1000 x 2000
Składany Tak
 • Roll Up Ideal w formacie  100x200 cm - jest to naszą ekonomiczna propozycja sprawdzonej konstrukcji. Aluminiowa kaseta posiada jedną stabilna, rozkładaną nogę i dodatkowe nóżki stabilizujące po bokach. Gniazdo do instalacji masztu, zostało dodatkowo wzmocnione metalowym elementem, co gwarantuje doskonałe trzymanie dla całego wydruku. Produkt wykończony jest eleganckimi i nowocześnie wyglądającymi czarnymi elementami. Górna listwa na plakat, mocowana jest do nogi za pomocą twardego plastikowego uchwytu, który całkowicie chowa się za listwą. Roll Up Ideal możesz zamówić od razu z zainstalowanym wydrukiem - zrobisz to w prosty sposób, a towar po dostawie, będzie od razu gotowy do użytku.

  • Ekonomiczne i sprawdzone rozwiązanie.
  • Kompaktowe rozmiary ułatwiają transport.
  • Super prosta obsługa i instalacja.
  • Zamów produkt razem z wydrukiem !


Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format

Wybierz kombinację produktów :


Ramka + plakat

Tylko ramka

Tylko plakat
Wybierz rodzaj produktu
Ten produkt został wyprzedany.
 • 93,63 zł Bez VAT
 • Z VAT 115,16 zł
+
-
Wybierz rodzaj papieru

Szczegółowy opis produktu Roll Up Ideal 100x200cm

Roll Up Ideal jest propozycją dla tych, dla których decydujące znaczenie w wyborze stojaka banerowego ma relatywnie niska cena w stosunku do jakości produktu. To ekonomiczne, a jednocześnie niezawodne rozwiązanie, spełniające najistotniejsze wymagania stawiane systemom typu roll-up.

 

Elementy stojaka banerowego Roll Up Ideal wykonane zostały z aluminium i plastiku. W newralgicznych punktach, które odpowiadają za stabilność konstrukcji i właściwe napięcie plakatu, zastosowaliśmy dodatkowe wzmocnienia. System składa się z kasety, która stanowi jego podstawę, górnej listwy i trójelementowego masztu. Dla dodatkowej stabilizacji konstrukcji na środku kasety zamontowana jest szeroka stopa.

 

Niewątpliwą zaletą stojaków Roll Up Ideal jest łatwość montażu, co sprawia, że w ciągu kilku minut są gotowe do użycia. Dzięki lekkiej konstrukcji i kompaktowym wymiarom systemu, jego przenoszenie, rozkładanie i transport nie sprawiają żadnych kłopotów. A to niezwykle istotne, jeśli są często używane w różnych przestrzeniach.

 

Wymiary stojaka banerowego Roll Up Ideal można dostosować do swoich potrzeb. Wszystkie z nich przeznaczone są do prezentacji większych banerów o wysokości 2 metrów i o trzech różnych szerokościach: 80 cm, 85 cm i 100 cm. Systemy świetnie się prezentują, dzięki użyciu klasycznego, eleganckiego połączenia kolorystycznego szarości (korpus) i czerni (elementy wykończeniowe). Roll Up Ideal można zamówić w dwóch wersjach. Kombinacje obejmują samą ramę lub ramę z gotowym wydrukiem baneru.