Stojak na ulotki i katalogi A4 z plexi C230

Kod Produktu: C230

Specyfikacja techniczna produktu Stojak na ulotki i katalogi A4 z plexi C230

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość (mm) 233
Wysokość (mm) 249
Długość (mm) 85
Szerokość całkowita paczki (mm) 513
Wysokość całkowita paczki (mm) 260
Długość całkowita paczki (mm) 815
Pakowanie 36
Ilość palet 468
Waga netto (kg) 0,3
Waga całkowita (kg) 0,3472
Gwarancja (m) 12
Typ narożników Bez narożników
Materiał PMMA Acrylglas
Możliwość promowania marki Tak
Mocowanie Śruby
Instalacja Wolnostojący
 • Większość ludzi polega dziś całkowicie na swoich doznaniach wzrokowych. Dzięki temu zmysłowi jesteśmy w stanie dostrzegać różnice oraz kontrasty pomiędzy obiektami, a także zauważyć zmiany w designie, opakowaniu czy logo. Drukowane materiały promocyjne i reklamowe to najczęściej pierwsza linia frontu walki o klienta, a ich odpowiednie wyeksponowanie decyduje o tym, czy konsument sięgnie po takie materiały czy też w ogóle ich nie zauważy. Wiemy, jak w prosty i tani sposób przyciągnąć uwagę odbiorcy. Potrzebne Ci są po prostu stylowe Stojaki odlewane na ulotki i katalogi A4! Tylko tyle i aż tyle.

  •    Lekka konstrukcja
  •    Prosty, lecz nowoczesny design
  •    Uniwersalność zastosowania
  •    Łatwa i szybka wymiana materiałów informacyjnych
  •    Wytrzymała i ergonomiczna konstrukcja

Produkt dostępny w magazynie w ilości większej niż 50 szt., możemy dostarczyć w Poniedziałek 10.10.
 • 25,18 zł Bez VAT
 • Z VAT 30,97 zł
+
-

Szczegółowy opis produktu Stojak na ulotki i katalogi A4 z plexi C230

Wizualizacja wrażeń zmysłowych jest nieodzowna w kształtowaniu tożsamości firmy lub marki. Odpowiedni stojak na materiały promocyjne pomoże w uzyskaniu właściwego efektu wizualnego. Ulotki to nadal najpopularniejsza forma prezentowania produktów i usług potencjalnym klientom, tylko trzeba im je umiejętnie pokazać.

Oferowane Stojaki odlewane na ulotki i katalogi to wysokiej jakości przezroczyste produkty o stabilnej konstrukcji, które zapewniają efektowne prezentowanie grafik reklamowych o maksymalnych wymiarach 210 mm x 297 mm. To również doskonały sposób na uporządkowanie często niechlujnie leżących folderów, które szpecą w ten sposób otoczenie, tworząc niepotrzebny bałagan. To również może mieć wpływ na to, jak postrzegają Twoją działalności klienci oraz kontrahenci. W końcu, jak cię widzą, tak cię piszą.

Stojaki odlewane, które proponujemy, to produkty wykonane z wysoce odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału. Nawet przypadkowy upadek takiego stojaka z dużej wysokości nie spowoduje żadnych pęknięć ani zarysowań w jego strukturze. Łatwość korzystania z takich narzędzi marketingowych oraz ergonomiczny i stylowy design stojaków sprawi, że staną się one nieodłącznym rekwizytem aranżacyjnym Twojego biznesowego otoczenia. Gwarantujemy doskonałą relację ceny do jakości naszych produktów oraz moc perswazyjną takiego przekazu reklamowego.