Wydruk do Ścianki reklamowej Arch 200x230 cm wersja dwustronna

Kod Produktu: ZWA200-230GDS

Specyfikacja techniczna produktu Wydruk do Ścianki reklamowej Arch 200x230 cm wersja dwustronna

Dane techniczne
Pakowanie Kawałek
Waga (kg) 2,37
Szerokość (mm) 200
Długość (mm) 300
Wysokość (mm) 65
Wersja Dwustronna
Gwarancja (m) 12
Potwierdzona jakość produktów DIN4102 - B1
 • Grafika dla Zipper-Wall Arch

  Soft Knit 100% Polyester (PES) dzianina bez zagnieceń o gramaturze 230 g/m2 jest idealnym materiałem do nadruku na Zipper-Wall Arch. Materiał Soft Knit ma klasyfikację ogniową na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do wykorzystania jako atrakcyjna ściana tła na wystawach i imprezach.


  Elegancka ekspozycja bez zagnieceń

  Dzięki dzianinie bez zagnieceń, Soft Knit 100% Polyester jest idealnym materiałem do drukowania, zapewniającym elegancką prezentację. Lekka rama rurowa z aluminium, z niegniotącą osłoną zamykaną na zamek błyskawiczny. Nadaj nowy wymiar swojej przestrzeni; z pionową krzywizną Zipper-Wall Arch nadruk dosłownie zbliża się do Ciebie.


  Druk termotransferowy sublimacyjny 

  Miękka dzianina o gramaturze 230 g/m2 jest zadrukowywana metodą termosublimacji. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ​​atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.


Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Inne funkcje:
Wydrukujemy i dostarczymy w ciągu 5 dni roboczych po uzgodnieniu danych drukowania
 • 508,95 zł Bez VAT
 • Z VAT 626,01 zł
+
-