Wydruk do Zipper-Wall Banner 60x150 cm wersja dwustronna

Kod Produktu: ZWB060-150GDS

Specyfikacja techniczna produktu Wydruk do Zipper-Wall Banner 60x150 cm wersja dwustronna

Dane techniczne
Wersja Dwustronna
Szerokość (mm) 600
Wysokość (mm) 1500
Długość (mm) 1,5
Szerokość całkowita paczki (mm) 260
Wysokość całkowita paczki (mm) 50
Długość całkowita paczki (mm) 350
Pakowanie 1
Waga netto (kg) 0,95
Waga całkowita (kg) 1
Gwarancja (m) 12
 • Grafika na Zipper-Wall Banner

  Soft Knit 100% Polyester (PES) dzianina bez zagnieceń o gramaturze 230 g/m2 jest idealnym materiałem do nadruku na baner Zipper-Wall Banner. Materiał Soft Knit ma klasyfikację ogniową na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do stosowania w sklepach, handlu detalicznym, wystawach i imprezach odbywających się wewnątrz. Ekskluzywny wygląd Zipper-Wall połączony z wszechstronnością i prostotą baneru.


  Elegancka ekspozycja bez zagnieceń

  Dzięki dzianinie bez zagnieceń, Soft Knit 100% Polyester jest idealnym materiałem do drukowania, zapewniającym elegancką prezentację. Lekka rama rurowa z aluminium, z niegniotącą osłoną zamykaną na zamek błyskawiczny. Zipper-Wall Banner wyznacza nowy standard luksusowych banerów. Zapewnij dwustronną ekspozycję dzięki kolorowej tkaninie.


  Druk termotransferowy sublimacyjny 

  Miękka dzianina o gramaturze 230 g/m2 jest zadrukowywana metodą termosublimacji. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ​​atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.

Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Inne funkcje:
Produkt niedostępny, możemy dostarczyć 20.02.
 • 116,93 zł Bez VAT
 • Z VAT 143,82 zł
+
-