Uchwyty do ekranów

Wśród oferty produktów z kategorii Digital Signage, obok uchwytów na tablety czy iPady, nasi klienci mogą liczyć na szeroki wybór obejmujący również uchwyty do ekranu LCD. Tego typu konstrukcje pozwalają na wygodne zamocowanie monitorów o zróżnicowanej wielkości od 22″ do 56″, tak aby można było z nich korzystać w najbardziej praktyczny i komfortowy sposób.

W naszej ofercie znajdują się zarówno uchwyty do monitorów biurkowe, jak i naścienne. Szybki i łatwy montaż pozwala na ich bezproblemową instalację w dowolnie wybranym miejscu. Pozwala to stworzyć efektowną ekspozycję zarówno samych urządzeń, jak i treści wizualnych przekazywanych za ich pośrednictwem. Doświadczenie Jansen Display w produkcji tego typu urządzeń jest gwarancją ich wysokiej jakości i funkcjonalności, podanej w nowoczesnej i stylowej formie.


Wolnostojący stojak na tablet - VESA

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

1 022,32 zł bez VAT (1 257,45 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 1 z 1 (1 Stron)

Designerskie uchwyty do monitorów biurkowe i stojaki na ekrany

Uchwyty do monitorów biurkowe to ciekawy i praktyczny sposób prezentacji, który znajduje zastosowanie nie tylko w biurach czy punktach sprzedaży, ale wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba ekspozycji treści wizualnych, za pośrednictwem nowoczesnych technologii cyfrowych, prezentowanych na większych monitorach.

Oferujemy ciekawe rozwiązania, takie jak niezwykle stylowe uchwyty do monitorów biurkowe, które są bardzo praktyczne i łatwe w montażu. Obok tego typu konstrukcji stawianych lub montowanych na biurkach, dostępne są w naszej ofercie podłogowe wolnostojące uchwyty do monitorów VESA, osadzone na stabilnej, wyposażonej w stopkę nodze, które mogą udźwignąć monitor o ciężarze do 15 kg.

Alternatywą dla stojaka z uchwytem do ekranów jest elegancki i solidny stojak totem na monitor. Zainstalujemy na nim ekran o wielkości nawet do 56″ – w orientacji pionowej lub poziomej do wyboru. Oprócz tego proponujemy także ciekawy pod względem designu i sposobu ekspozycji, skośny stojak na monitor z regulowanym kątem nachylenia. Konstrukcja osadzona jest na wytrzymałej podstawie, dzięki temu jest w pełni stabilna i świetnie prezentuje się pod względem wizualnym.

Uchwyty do monitorów ścienne – stabilne i praktyczne!

Wraz z szerokim wyborem totemów, stojaków i uchwytów do monitorów biurkowych, nasi klienci mogą skorzystać z oferty obejmującej również uchwyty do monitorów ścienne, które są instalowane bezpośrednio do ściany. Produkty te umożliwiają łatwe mocowanie ekranu w sposób równoległy do ściany.

Dostępne uchwyty do monitorów ścienne za sprawą swojej konstrukcji, pozwalają na wygodne zainstalowanie ekranu do uchwytu. Jest to popularne rozwiązanie, które sprawdza się praktycznie w każdej sytuacji, kiedy zachodzi potrzeba stabilnego mocowania ekranu na ścianie.

Uchwyty do ekranu LCD Jansen Display to produkty, które odznaczają się stylowym designem i są wykonywane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu zarówno uchwyty do monitorów biurkowe, jak i totemy na monitory, stojaki na ekrany czy uchwyty do monitorów ścienne, będą służyć z powodzeniem przez wiele lat, zapewniając monitorom odpowiednią ekspozycję i bezpieczeństwo.