Gabloty informacyjne

Witryny informacyjne dostępne w ofercie Jansen Display, to profesjonalne konstrukcje, które umożliwiają skuteczne prezentowanie wszelkiego rodzaju treści i komunikatów wizualnych. Ich funkcjonalna budowa pozwala na szybką i wygodną wymianę materiałów, co jest szczególnie istotne w sytuacji, kiedy prezentowane komunikaty mają ograniczoną przez czas ważność.

Gabloty informacyjne używane są zazwyczaj w budynkach użyteczności publicznej, urzędach, szkołach czy siedzibach różnego rodzaju instytucji i organizacji. Czyli wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność zorganizowania sprawnej komunikacji wizualnej z osobami odwiedzającymi dane miejsce.

Oferujemy gabloty informacyjne zewnętrzne i wewnętrzne o różnej wielkości i głębokości. Poszczególne modele posiadają dodatkowe zabezpieczenie w postaci zamykania na kluczyk, chroniące materiały informacyjne przed kradzieżą czy zniszczeniem.


Gablota informacyjna korkowa XSC

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 157,96 zł 134,27 zł bez VAT (165,15 zł z VAT)

Magnetyczna gablota SLIM z drzwiami przesuwnymi SLG

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 597,89 zł bez VAT (735,40 zł z VAT)

Gablota informacyjna na plakat SCP

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 184,25 zł bez VAT (226,63 zł z VAT)

Gablota na plakat Premium SCPX

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 226,92 zł bez VAT (279,11 zł z VAT)

Gablota z przesuwanymi drzwiami

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 521,82 zł bez VAT (641,84 zł z VAT)

Zewnętrzna zamykana gablota

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 1 734,68 zł bez VAT (2 133,66 zł z VAT)

Gablota informacyjna Premium

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 312,88 zł bez VAT (384,84 zł z VAT)

Informacyjna gablota zewnętrzna

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 873,65 zł bez VAT (1 074,59 zł z VAT)

Gablota wewnętrzna na plakat Premium

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 312,88 zł bez VAT (384,84 zł z VAT)

Wewnętrzna gablota korkowa zamykana na klucz z drzwiami przesuwnymi

Niedostępny
Wysyłka

od 910,84 zł bez VAT (1 120,33 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 10 z 10 (1 Stron)

Witryny informacyjne korkowe, filcowe i magnetyczne

Specyfika użytkowania witryn informacyjnych wiąże się zazwyczaj z koniecznością częstej wymiany eksponowanych w gablotach treści. Biorąc pod uwagę ten czynnik, gabloty informacyjne Jansen Display zostały zaprojektowane z uwzględnieniem jak najwyższych standardów, obejmujących ich prostą i wygodną obsługę.

Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom komfortowe w użytkowaniu gabloty informacyjne, z wygodnie otwieranymi panelami frontowymi. Do wyboru mamy witryny informacyjne z drzwiami przesuwnymi – rozwiązanie idealne do wąskich i ciasnych korytarzy, z łatwo ściągalnym profilem magnetycznym oraz z drzwiami wyposażonymi we wsporniki pneumatyczne, ułatwiające ich otwarcie i zamknięcie.

Witryny informacyjne dzielą się również pod względem rodzaju paneli tylnych, co ma znaczenie w sposobie mocowania eksponowanych materiałów. Oferujemy wielokolorowe witryny filcowe, do których montuje się plakaty czy ulotki za pomocą szpilek lub pinezek, tyły z tablicy korkowej, gdzie mocowanie materiałów przebiega identycznie jak przy tablicach filcowych oraz panele tylne magnetyczne (metalowe), gdzie materiały przyczepia się za pomocą magnesów.

Gabloty informacyjne wewnętrzne i zewnętrzne

Gabloty informacyjne do użytku zewnętrznego wyposażone są w większości przypadków we fronty ze szkła hartowanego i systemy uszczelnień o klasie szczelności IP56. Dzięki temu prezentowane w witrynach materiały są chronione przed szkodliwym wpływem wody, kurzu i pyłu.

Zewnętrzne witryny informacyjne w zależności od modelu mogą być montowane do ścian lub do podłoża. Posiadamy gabloty informacyjne przeznaczone zarówno do ekspozycji dwustronnej, jak i jednostronnej oraz witryny wyposażone w oświetlenie LED. Oprócz tego oferujemy stojaki informacyjne z gablotą na szczycie, które można ustawiać wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Wszystkie gabloty informacyjne zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, z dbałością o najmniejsze detale. Dzięki temu informacje prezentowane są w eleganckiej oprawie, co nie jest bez znaczenia dla odbiorców komunikatów. Przy większym zamówieniu oferujemy atrakcyjne rabaty.