Gabloty reklamowe

Podstawą wszelkiego rodzaju działań promocyjnych jest skuteczna komunikacja wizualna. Obraz mówi więcej niż tysiąc słów. Dlatego też to właśnie za jego pośrednictwem już od tysięcy lat przekazywane są istotne informacje. Gabloty reklamowe doskonale sprawdzają się w tej roli. Dzięki nim można nie tylko docierać do szerokiego grona odbiorców, stanowią one również skuteczną ochronę dla prezentowanych materiałów, co pozwala na ich dłuższe wykorzystanie.

Oferta Jansen Display, na którą składają się różnego rodzaju witryny reklamowe, to niezwykle bogaty asortyment, o wyjątkowo zróżnicowanych parametrach. Dzięki temu nasi klienci mogą znaleźć gabloty reklamowe o ściśle określonych wymiarach, przydatnym wyposażeniu dodatkowym i najbardziej pasującym w danej sytuacji sposobie instalacji – montowane na ścianie lub kotwione do podłoża. W zależności od modelu i rozmiaru, witryny mogą prezentować plakaty o mniejszych, jak i większych formatach.

Wszystkie witryny reklamowe dostępne w naszej ofercie, to wysokiej jakości produkty, charakteryzujące się eleganckim wykończeniem. Oferujemy gabloty reklamowe zewnętrzne i wewnętrzne, witryny z drzwiami przesuwnymi, drzwiczkami tradycyjnymi lub gabloty wyposażone w wygodne w zdejmowaniu ramy zatrzaskowe. Gabloty o dużych rozmiarach posiadają drzwiczki z pneumatycznymi siłownikami, które ułatwiają wymianę plakatów.


Gablota zamykana do użytku zewnętrznego LED

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 1 977,37 zł bez VAT (2 432,17 zł z VAT)

Gablota ogłoszeniowa magnetyczna XS

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 155,30 zł 136,66 zł bez VAT (168,09 zł z VAT)

Zewnętrzna gablota informacyjna zamykana na klucz SCS

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 401,34 zł 361,21 zł bez VAT (444,29 zł z VAT)

Gablota zewnętrzna na menu SCZ / LED

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 236,91 zł 177,68 zł bez VAT (218,55 zł z VAT)

Gablota z przesuwanymi drzwiami

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 582,76 zł bez VAT (716,79 zł z VAT)

Zewnętrzna zamykana gablota

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 1 786,71 zł bez VAT (2 197,65 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 6 z 6 (1 Stron)

Witryny reklamowe zewnętrzne i wewnętrzne

Zróżnicowana oferta gablot reklamowych obejmuje witryny reklamowe wewnętrzne, stosowane w różnego rodzaju pomieszczeniach, jak i witryny zewnętrzne. Gabloty do eksponowania treści reklamowych wewnątrz budynków nie wymagają dodatkowych zabezpieczeń. Można je montować na ścianach lub na nogach przymocowanych do podłoża. W zależności od modelu mogą służyć do ekspozycji jedno lub dwustronnej.

W przypadku gablot zewnętrznych ich odporność na czynniki zewnętrzne została zwiększona. Gabloty reklamowe zewnętrzne zostały wyposażone w panele frontowe wykonane z odpornego szkła hartowanego i silikonowe uszczelki o klasie ochrony IP56, zabezpieczające plakaty przed kurzem, pyłem i wodą.

Witryny reklamowe zewnętrzne ze względu na to, że można je stosować na zewnątrz i wewnątrz budynków, są bardziej uniwersalne. W zależności od modelu mogą być wyposażone w oświetlenie LED, które zwiększa zasięg reklamowy eksponowanych komunikatów. Gabloty reklamowe wewnętrzne również mogą być zaopatrzone w oświetlenie LED, co idealnie sprawdza się w różnego rodzaju kameralnych i zacisznych restauracjach, kinach, teatrach czy miejscach, w których występuje stałe lub okresowe zmniejszenie natężenia oświetlenia.

Gabloty reklamowe magnetyczne i korkowe

Nasza oferta obejmuje różne typy gablot reklamowych, dzielące się ze względu na formę mocowania prezentowanych materiałów. Dostępne są gabloty reklamowe korkowe, gdzie plakaty promocyjne przyczepiane są do tylnego panelu witryny za pomocą szpilek lub pinesek oraz gabloty metalowe, gdzie plakaty mocowane są przez magnesy.

Tablice magnetyczne umożliwiają bezinwazyjne przyczepianie plakatów, co pozwala uniknąć uszkodzenia prezentowanych materiałów. Oprócz tego oferujemy także gabloty reklamowe stojące, do ekspozycji dwustronnej, za pomocą których możemy eksponować większą ilość treści lub docierać do szerszego grona odbiorców.