Mobilna ścianka tekstylna Flex Wall rozmiar L ścianka banerowa

Kod Produktu: FLW-L

Pliki do pobrania:

Specyfikacja techniczna produktu Mobilna ścianka tekstylna Flex Wall rozmiar L ścianka banerowa

Dane techniczne
Produkt zmontowany
Masa produktu po złożeniu (kg) 6,74
Szerokość zmontowanego produktu (mm) 3120
Głębokość zmontowanego produktu (mm) 440
Wysokość zmontowanego produktu (mm) 2505
Pakowanie Kawałek
Waga (kg) 8,4
Szerokość (mm) 230
Długość (mm) 1060
Wysokość (mm) 110
Pakowanie Paleta
Liczba sztuk 48
Waga (kg) 427,2
Wersja Jednostronna
Gwarancja (m) 12
 • Mobilna ścianka reklamowa Flex Wall to doskonałe rozwiązanie niezbędne w biurze, podczas konferencji czy podczas wydarzenia lub imprezy targowej. Nadaj swojemu stoisku wyjątkowy wygląd. Ścianka wystawiennicza Flex Wall posiada teleskopowe nóżki oraz poprzeczki, dzięki czemu jej wysokość oraz szerokość można łatwo dostosować. Wybierze swój właściwy rozmiar z tabelki poniżej. Wykonujemy również wydruki wg podanych wymiarów. Wykonanie ścianki tekstylnej z aluminium gwarantuje łatwe jej przenoszenie, a szerokie nóżki gwarantują stabilność. Po złożeniu, wszystkie elementy są pakowane w torbę transportową i gotowe na kolejne wydarzenie. Złożenie i rozłożenie ścianki reklamowej jest banalnie proste i zajmuje kilka minut. Matowe, czarne wykończenie pozwala uzyskać luksusowy wygląd.

  • regulacja nóżek i poprzeczek pozwala dostosować wysokość i szerkość
  • lekka aluminiowa konstrukcja ułatwia przenoszenie
  • czarne wykończenie nadaje ponadczasowy wygląd
  • torba transportowa w zestawie


Wybierz kombinację produktów :


Ramka + plakat

Ramka + zadruk

Tylko ramka

Tylko plakat
Wybierz rodzaj produktu
Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Wybierz rodzaj papieru
Produkt dostępny w magazynie w ilości , możemy dostarczyć w Czwartek 25.07.
 • 598,22 zł Bez VAT
 • Z VAT 735,81 zł
+
-

Szczegółowy opis produktu Mobilna ścianka tekstylna Flex Wall rozmiar L ścianka banerowa

Bądź elastyczny dzięki swojej ściance wystawienniczej.

Stwórz wyjątkowy wystrój dzięki ściance tekstylnej Flex Wall. Ścianka Flex Wall jest wyposażona w teleskopowe nóżki oraz poprzeczki, dzięki którym w prosty sposób można dostosować wysokość i szerokość do własnych potrzeb. Doskonałe narzędzie do wielokrotnego wykorzystania podczas imprez targowych, jeżeli nawet stoiska są innych rozmiarów. System ścianki tekstylnej jest łatwy do dopasowania dla różnej wielkości pomieszczeń, sal konferencyjnych, salonów lub restauracji. Przekrój rury w ściance wystawienniczej L jest nieco większy co gwarantuje jeszcze większą stabilność. Grafikę wykonujemy w każdym formacie, więc rozmiar ścianki można dopasować do swoich potrzeb.

 

Lekka konstrukcja, mnogość formatów

Całość konstrukcji jest wykonana z wytrzymałego aluminium co daje efekt niewielkiej wagi. Dzięki temu całość jest łatwa w przenoszeniu zarówno podczas użytkowania, jak również po zakończeniu wydarzenia i spakowaniu w torbę transportową. Możliwość wielokrotnego składania i rozkładania pozwala stać się konstrukcji bardzo uniwersalną. Szerokie nóżki w ściance wystawienniczej pozwalają zachować doskonałą stabilność. Dopracowane elementy konstrukcyjne pozwalają zbudować ściankę w kilka chwil. Nie jesteś najwyższą osobą? To nie problem, teleskopowe rurki gwarantują prostą i szybką wymianę grafiki.

 

Ponadczasowy design

Czarne, matowe wykończenie ścianki reklamowej Flex Wall nadaje ponadczasowy charakter. Ścianka dedykowana zarówno do industrialnych wnętrz jak i nowoczesnych wykończeni. Luksusowy wygląd nada charakteru każdemu wydarzeniu. Trwała torba transportowa zapewnia długotrwałe użytkowanie podczas wielu imprez