Obrus na stół Roayla Ultrafit Curve

Kod Produktu:
 • Dopasowany i przylegający
  Przylegający i dopasowany obrus reklamowy to atrakcyjna opcja na promocję Twojej marki. Jego rozciągliwy materiał ciasno przylega do boków stołu, zapewniając mu wyrazisty i wyrafinowany wygląd.

  Podwójnie rozciągliwy materiał bez zagnieceń

  Gładka, lekka tkanina o podwójnej rozciągliwości. Ta okrągła dzianina jest znana ze swojej zwiększonej elastyczności i najczęściej jest używana do produkcji przylegających obrusów. Tkanina sprawia, że obrus na stół będzie idealnie dopasowany i elegancki. Zabierz swój obrus reklamowy Ultrafit Curve z jednego wydarzenia na drugie, nie przejmując się zagnieceniami. Idealny do wykorzystania na imprezach i wystawach.

  Projekt otwartego tyłu
  Projekt otwartego tyłu sprawia, że masz łatwy dostęp do schowka pod stołem i miejsce na nogi, aby móc wygodnie usiąść.

  Wybierz swoją metodę drukowania

  Wszystkie nadruki na naszych obrusach są drukowane drukiem transferowym przy wykorzystaniu papieru sublimacyjnego, co gwarantuje wysokiej jakości efekty fotograficzne, atrakcyjny wygląd i brak obaw o pęknięcia czy uszkodzenia grafiki. Wybierz właściwą opcję druku, która będzie pasować do okoliczności.

  Kolor bezpośredni - nadruk logo
  Pokaż swoje logo na przodzie, u góry lub z boku obrusu. Obrus jest pokrywany jednokolorowym tłem z logo lub brandingiem. Skorzystaj z szablonów wydruku, aby zobaczyć wyznaczony obszar logo.

  Wydruk transferowy - całkowity spad
  Zaprojektuj obrus w dowolnym kolorze, z dowolnym gradientem lub wzorem tła, aby przyciągnąć uwagę. Wykorzystaj cały obszar wydruku i umieść logo lub zdjęcie w dowolnym miejscu. Nie ma ograniczeń odnośnie kolorów i umieszczania grafik.

Produkt niedostępny