Obrus na stół Royal Convertible 96x39x28 sublimacja

Kod Produktu: TCC96-30-28GSUB

Specyfikacja techniczna produktu Obrus na stół Royal Convertible 96x39x28 sublimacja

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość (mm) 3860
Wysokość (mm) 2185
Długość (mm) 1
Szerokość całkowita paczki (mm) 338
Wysokość całkowita paczki (mm) 107
Długość całkowita paczki (mm) 354
Pakowanie 1
Ilość palet 133
Waga netto (kg) 1,43
Waga całkowita (kg) 1,63
Gwarancja (m) 12
Potwierdzona jakość produktów DIN4102 - B1
 • Obrus reklamowy z możliwością zmiany rozmiaru
  Ponieważ zmienny obrus Royal posiada możliwość zmiany rozmiaru, nadaje się do wielokrotnego użytku na wielu imprezach i na stołach różnych gabarytów. Po prostu złóż brzegi i przymocuj je do pasków na rzepy z tyłu obrusu, aby łatwo zmienić jego rozmiar. Z zmiennym obrusem Royal jesteś gotowy, aby skraść show.

  Łatwe i szybkie ustawienie

  Rozstawienie stoiska promocyjnego jeszcze nigdy nie było tak szybkie i łatwe. Aby skraść show potrzebujesz jedynie stołu - całą resztę wykona obrus Royal ze spersonalizowanym nadrukiem.

  Idealny na wystawach i pokazach
  Niezależnie od tego, czy czeka Cię spotkanie biznesowe, konferencja, dzień otwarty szkoły czy też prezentacja produktu - zmienny obrus reklamowy Royal będzie odpowiednim wyborem na każdą okazję i wydarzenie. Dzięki temu, że niewiele waży oraz jest łatwy w złożeniu i spakowaniu, bez problemu zabierzesz go na kolejną promocję lub wydarzenie. Te proste, niedrogie i szybkie rozwiązanie pomoże Ci w zaprezentowaniu siebie, Twoje firmy i produktów.

  Poliestrowa popelina
  Popelina to sztywny, tkany materiał powlekany o mocno wyczuwalnej teksturze. Doskonale sprawdza się przy nadrukach transferowych. Materiał pokrywany jest tuszem, dzięki czemu grafiki są niewyczuwalne. Popelina posiada świetne krycie oraz wysoką odporność na zgniecenia.

  Wybierz swoją metodę drukowania

  Wszystkie nadruki na naszych obrusach są drukowane metodą sublimacji, co gwarantuje wysokiej jakości efekty fotograficzne, atrakcyjny wygląd i brak obaw o pęknięcia czy uszkodzenia grafiki. Wybierz właściwą opcję druku, która będzie pasować do okoliczności.

  Kolor bezpośredni - nadruk logo
  Pokaż swoje logo na przodzie, u góry lub z boku obrusu. Obrus jest pokrywany jednokolorowym tłem z logo lub brandingiem. Skorzystaj z szablonów wydruku, aby zobaczyć wyznaczony obszar logo.

  Wydruk transferowy - całkowity spad
  Zaprojektuj obrus w dowolnym kolorze, z dowolnym gradientem lub wzorem tła, aby przyciągnąć uwagę. Wykorzystaj cały obszar wydruku i umieść logo lub zdjęcie w dowolnym miejscu. Nie ma ograniczeń odnośnie kolorów i umieszczania grafik.

Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Produkt niedostępny, możemy dostarczyć 06.10.
 • 550,54 zł Bez VAT
 • Z VAT 677,16 zł
+
-