Obrus na stół ROYAL ECONOMY

Kod Produktu:

Pliki do pobrania:

Specyfikacja techniczna produktu Obrus na stół ROYAL ECONOMY

Dane techniczne
Szerokość materiału drukarskiego 1820
Masa produktu po złożeniu (kg) 0,7 | 0,94 | 1,12
Waga (kg) 0,9 | 1,14 | 1,32
Waga (kg) 143,7 | 175,62 | 199,56
Wersja Jednostronna
Objętość (l) 0
Gwarancja (m) 12
Intensywność światła (lx) 0
Długość zawieszenia (mm) 0
Potwierdzona jakość produktów DIN4102 - B1
 • Konstrukcja z otwieranymi plecami
  Obrus na stół Royal Economy ma otwierane plecy, które zapewniają miejsce na nogi. Zapewnij wygodne siedzenie oraz szybki i łatwy dostęp do wszystkiego, co znajduje się pod stołem.

  Łatwa i szybka konfiguracja

  Rozstawienie stoiska promocyjnego nigdy nie było tak szybkie i łatwe. Po prostu potrzebujesz tylko stołu i jesteś gotowy, aby dzięki spersonalizowanemu nadrukowi na stole skraść przedstawienie.

  Idealny do wykorzystania na wystawach i pokazach

  Niezależnie od tego, czy masz spotkanie biznesowe, konferencję, dzień otwarty szkoły czy prezentację produktu; Obrus na stół Royal Economy nadaje się na każdą okazję. Lekki, łatwy do złożenia i spakowania i zabrania na następną promocję lub wydarzenie. Szybkie, niedrogie i zwinne rozwiązanie do zaprezentowania siebie, swojej firmy i produktów.

  Poliestrowa popelina
  Popelina to sztywny tkany materiał powlekany o silnym odczuciu tekstury. Sztywny materiał o doskonałych wynikach druku transferowego. Atrament jest wdrukowany na materiale. Dlatego nawet tego nie czujesz. Ma bardzo dobrą odporność na zagniecenia i świetne krycie

  Wybierz metodę drukowania
  Wszystkie nasze obrusy są drukowane metodą sublimacji, co zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne. Atrakcyjny wygląd, doskonały design i brak obawy o pęknięcia i uszkodzenia grafiki.
  Wybierz odpowiednią opcję nadruku, która pasuje do Twojego wydarzenia.

  Direct Color - nadruk logo
  Pokaż swoje logo z przodu, u góry lub z boku pokrycia stołu. Twój obrus jest drukowany z jednokolorowym tłem i logo lub brandingiem. Użyj szablonów wydruku, aby zobaczyć wyznaczone obszary logo.

  Wydruk transferowy - pełny spad

  Zaprojektuj obrus z dowolnym kolorem, gradientem lub wzorem tła, aby przyciągnąć uwagę obrusem. Wykorzystaj cały obszar wydruku i umieść logo lub zdjęcia w dowolnym miejscu. Nie ma ograniczeń co do kolorów i umieszczania grafik.

Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Wydrukujemy i dostarczymy w ciągu 5 dni roboczych po uzgodnieniu danych drukowania
 • od 317,82 zł Bez VAT
 • Z VAT 390,92 zł
+
-