Obrus na stół Royal Standard

Kod Produktu:

Specyfikacja techniczna produktu Obrus na stół Royal Standard

Dane techniczne
[pl:material_print_width] 2540
Masa produktu po złożeniu (kg) 1,21 | 1,43
Waga (kg) 1,41 | 1,63
Waga (kg) 211,53 | 240,79
Wersja Jednostronna
Objętość (l) 0
Gwarancja (m) 12
Intensywność światła (lx) 0
Długość zawieszenia (mm) 0
Potwierdzona jakość produktów DIN4102 - B1
 • Zakrywa 4 boki stołu
  Obrus na stół Royal Standard kwadratowy zakrywa całkowicie 4 boki. Popularny obrus, który jest elegancki w swojej prostocie i zapewnia dużą ilość niewidocznego miejsca do przechowywania materiałów pod stołem.

  Łatwa i szybka konfiguracja
  Rozstawienie stoiska promocyjnego nigdy nie było tak szybkie i łatwe. Po prostu potrzebujesz tylko stołu i jesteś gotowy, aby dzięki spersonalizowanemu nadrukowi na stole skraść przedstawienie.

  Idealny do wykorzystania na wystawach i pokazach

  Niezależnie od tego, czy masz spotkanie biznesowe, konferencję, dzień otwarty szkoły czy prezentację produktu; Obrus na stół Royal Standard nadaje się na każdą okazję. Lekki, łatwy do złożenia i spakowania i zabrania na następną promocję lub wydarzenie. Szybkie, niedrogie i zwinne rozwiązanie do zaprezentowania siebie, swojej firmy i produktów.

  Poliestrowa popelina
  Popelina to sztywny tkany materiał powlekany o silnym odczuciu tekstury. Sztywny materiał o doskonałych wynikach druku transferowego. Atrament jest wdrukowany na materiale. Dlatego nawet tego nie czujesz. Ma bardzo dobrą odporność na zagniecenia i świetne krycie

  Wybierz metodę drukowania
  Wszystkie nasze obrusy są drukowane metodą sublimacji, co zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne. Atrakcyjny wygląd, doskonały design i brak obawy o pęknięcia i uszkodzenia grafiki.
  Wybierz odpowiednią opcję nadruku, która pasuje do Twojego wydarzenia.

  Direct Color - nadruk logo

  Pokaż swoje logo z przodu, u góry lub z boku pokrycia stołu. Twój obrus jest drukowany z jednokolorowym tłem i logo lub brandingiem. Użyj szablonów wydruku, aby zobaczyć wyznaczone obszary logo.

  Wydruk transferowy - pełny spad

  Zaprojektuj obrus z dowolnym kolorem, gradientem lub wzorem tła, aby przyciągnąć uwagę obrusem. Wykorzystaj cały obszar wydruku i umieść logo lub zdjęcia w dowolnym miejscu. Nie ma ograniczeń co do kolorów i umieszczania grafik.

Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Wydrukujemy i dostarczymy w ciągu 5 dni roboczych po uzgodnieniu danych drukowania
 • od 518,71 zł Bez VAT
 • Z VAT 638,01 zł
+
-