Obrus na stół Royal Fitted

Kod Produktu:

Specyfikacja techniczna produktu Obrus na stół Royal Fitted

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość (mm) 3300 | 3816
Wysokość (mm) 2172 | 2235
Intensywność światła (lx) 0
Długość (mm) 1
Objętość (l) 0
Szerokość całkowita paczki (mm) 338
Wysokość całkowita paczki (mm) 107
Długość całkowita paczki (mm) 354
Pakowanie 1
Ilość palet 133
Waga netto (kg) 1,25 | 1,41
Waga całkowita (kg) 1,45 | 1,61
Gwarancja (m) 12
 • Dopasowany i ekskluzywny
  Obrus reklamowy Royal został zaprojektowany tak, aby dokładnie dopasować się do kształtu stołu i tym samym zadbać o profesjonalny wizerunek na wszelkiego rodzaju spotkaniach, pokazach, targach pracy i nie tylko. Jego ekskluzywny wygląd zapewni wspaniałe pierwsze wrażenie promowanym przez Ciebie produktom. Oferowany obrus całkowicie zakrywa wszystkie boki stołu.

  Łatwe i szybkie ustawienie
  Rozstawienie stoiska promocyjnego jeszcze nigdy nie było tak szybkie i łatwe. Aby skraść show potrzebujesz jedynie stołu - całą resztę wykona obrus Royal ze spersonalizowanym nadrukiem.
  Idealny na spotkaniach i imprezach
  Niezależnie od tego, czy czeka Cię spotkanie biznesowe, konferencja, dzień otwarty szkoły czy też prezentacja produktu - dopasowany obrus reklamowy Royal będzie odpowiednim wyborem na każdą okazję i wydarzenie. Dzięki temu, że niewiele waży oraz jest łatwy w złożeniu i spakowaniu, bez problemu zabierzesz go na kolejną promocję lub wydarzenie. Te proste, niedrogie i szybkie rozwiązanie pomoże Ci w zaprezentowaniu siebie, Twoje firmy i produktów.

  Poliestrowa popelina
  Popelina to sztywny, tkany materiał powlekany o mocno wyczuwalnej teksturze. Doskonale sprawdza się przy nadrukach transferowych. Materiał pokrywany jest tuszem, dzięki czemu grafiki są niewyczuwalne. Popelina posiada świetne krycie oraz wysoką odporność na zgniecenia.

  Wybierz swoją metodę drukowania
  Wszystkie nadruki na naszych obrusach są drukowane metodą sublimacji, co gwarantuje wysokiej jakości efekty fotograficzne, atrakcyjny wygląd i brak obaw o pęknięcia czy uszkodzenia grafiki. Wybierz właściwą opcję druku, która będzie pasować do okoliczności.

  Kolor bezpośredni - nadruk logo
  Pokaż swoje logo na przodzie, u góry lub z boku obrusu. Obrus jest pokrywany jednokolorowym tłem z logo lub brandingiem. Skorzystaj z szablonów wydruku, aby zobaczyć wyznaczony obszar logo.

  Wydruk transferowy - całkowity spad
  Zaprojektuj obrus w dowolnym kolorze, z dowolnym gradientem lub wzorem tła, aby przyciągnąć uwagę. Wykorzystaj cały obszar wydruku i umieść logo lub zdjęcie w dowolnym miejscu. Nie ma ograniczeń odnośnie kolorów i umieszczania grafik.

Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Wydrukujemy i dostarczymy w ciągu 5 dni roboczych po uzgodnieniu danych drukowania
 • od 458,72 zł Bez VAT
 • Z VAT 564,23 zł
+
-