Obrus na stół Royal Ultrafit Clasic

Kod Produktu:
 • Dopasowany i przylegający
  Przylegający i dopasowany obrus reklamowy to atrakcyjna opcja na promocję Twojej marki. Jego rozciągliwy materiał ciasno przylega do krawędzi stołu, zapewniając mu wyrazisty i wyrafinowany wygląd. Obrus zakrywa wszystkie boki stołu i gwarantuje doskonały wygląd na kolejnych wydarzeniach.

  Miejsce do przechowywania na zamek błyskawiczny
  Przechowuj pod stołem broszury, torebkę lub gadżety do rozdania i ukryj je dzięki umieszczonemu z tyłu zamkowi błyskawicznemu. Po otwarciu zamka uzyskasz łatwy dostęp do schowka, który pozwoli Ci zachować profesjonalny wizerunek. Obrus idealnie nadaje się do wykorzystania na wystawach i imprezach.

  Podwójnie rozciągliwy materiał bez zagnieceń

  Gładka, lekka tkanina o podwójnej rozciągliwości. Ta okrągła dzianina jest znana ze swojej zwiększonej elastyczności i najczęściej jest używana do produkcji przylegających obrusów. Tkanina sprawia, że obrus na stół będzie idealnie dopasowany i elegancki. Zabierz swój obrus reklamowy Ultrafit Classic z jednego wydarzenia na drugie, nie przejmując się zagnieceniami. Idealny do wykorzystania na imprezach i wystawach.

  Wybierz swoją metodę drukowania
  Wszystkie nadruki na naszych obrusach są drukowane drukiem transferowym przy wykorzystaniu papieru sublimacyjnego, co gwarantuje wysokiej jakości efekty fotograficzne, atrakcyjny wygląd i brak obaw o pęknięcia czy uszkodzenia grafiki. Wybierz właściwą opcję druku, która będzie pasować do okoliczności.

  Kolor bezpośredni - nadruk logo
  Pokaż swoje logo na przodzie, u góry lub z boku obrusu. Obrus jest pokrywany jednokolorowym tłem z logo lub brandingiem. Skorzystaj z szablonów wydruku, aby zobaczyć wyznaczony obszar logo.

  Wydruk transferowy - całkowity spad
  Zaprojektuj obrus w dowolnym kolorze, z dowolnym gradientem lub wzorem tła, aby przyciągnąć uwagę. Wykorzystaj cały obszar wydruku i umieść logo lub zdjęcie w dowolnym miejscu. Nie ma ograniczeń odnośnie kolorów i umieszczania grafik.

Produkt niedostępny