Pop-Up Fabric 5x3 Straight Graphic Backside

Kod Produktu: PUF53SG-BACK

Specyfikacja techniczna produktu Pop-Up Fabric 5x3 Straight Graphic Backside

Dane techniczne
Wersja Dwustronna
Szerokość (mm) 200
Wysokość (mm) 50
Długość (mm) 300
Pakowanie 1
Waga netto (kg) 2,55
Waga całkowita (kg) 2,55
Gwarancja (m) 12
 • Grafika dla Pop-Up Fabric Straight

  Soft Knit 100% Polyester (PES) bez zagnieceń o gramaturze 230 g/m2 jest idealnym materiałem do drukowania na Pop-Up Fabric Straight Graphic. Materiał Soft Knit ma klasyfikację ogniową na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do wykorzystania tkaniny Pop-Up jako ścianki tła na wystawach i imprezach.

  Nadruk z tkaniny z zapięciem na rzep

  Pop-Up Fabric Straight Graphic jest wyposażony w paski na rzepy, które można łatwo przymocować do ramy Pop-Up. Z łatwością mocuj i zmieniaj nadruki na tkaninie za pomocą rzepów. Twój wydruk może pozostać na swoim miejscu po złożeniu i ponownym przechowywaniu. Idealny system do wielokrotnego użytku na różnych lokalizacjach.


  Druk termotransferowy sublimacyjny

  Soft Knit 230 g/m2 i Starlight 180 g/m2 wykorzystują nadruk termosublimacyjny. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ??atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.

Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Inne funkcje:
Produkt niedostępny, możemy dostarczyć 05.04.
 • 1 022,95 zł Bez VAT
 • Z VAT 1 258,23 zł
+
-