Pozostałe ramy plakatowe

Dla poszukujących jeszcze innych rozwiązań oferujemy dwustronne ramy zatrzaskowe na plakaty z dyskretną podstawką przyklejaną do podłoża. Produkt posiada uszczelkę i nadaje się również do ekspozycji zewnętrznej. Ciekawym sposobem prezentacji treści drukowanych są także listwy plakatowe Postersnapper – wyposażone w profile zatrzaskowe. Oprócz tego oferujemy szereg akcesoriów do ram zatrzaskowych, takich jak linki i haczyki montażowe, klucze do otwierania ram Security, wodoodporne kieszenie, zapasowe blaszki do profili, przyssawki, śruby z kołkami do montażu czy wymienne folie ochronne.


Rama zatrzaskowa 1000x1400 (B0)

Dostępny w magazynie
Dostarczamy w Środa 01.06.

od 199,24 zł bez VAT (245,07 zł z VAT)

Rama zatrzaskowa Security

Dostępny w magazynie
Dostarczamy w Środa 01.06.

od 38,84 zł bez VAT (47,77 zł z VAT)

Rama zatrzaskowa COMPASSO

Dostępny w magazynie
Dostarczamy w Środa 01.06.

od 77,55 zł bez VAT (95,39 zł z VAT)

Dwustronna rama podświetlana LED z wsuwanym plakatem Slide In Frame

Dostępny w magazynie
Dostarczamy w Środa 01.06.

od 1 360,64 zł bez VAT (1 673,59 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 4 z 4 (1 Stron)


W tej kategorii znajdą Państwo wyjątkowe ramy zatrzaskowe - niektóre z nich posiadają zmieniony i unikalny design np. inny kształt profila zatrzaskowego, którego nie znajdzie się u innego producenta, jak w przypadku ram Compasso. Innym przykładem jest zatrzaskowa rama naokienna, która dzięki swoim właściwościom i konstrukcji, po zamocowaniu do witryny, wygląda jakby została wtopiona w szkło. Pozostałe propozycje są w nietypowych rozmiarach, np. dużych formatach ramy plakatowe z szerokimi profilami zatrzaskowymi, które udźwigną taki ciężar lub specjalny profil Security, w ramkach Security - unikalny kształt zapobiega otwarciu ramki przez osoby niepowołane, ale dla osoby ze specjalnym kluczem otwarcie nie będzie stanowiło problemu.


Darmowa przesyłka (pow. 500 pln), ramki dostępne w 24-48h. Wysokiej jakości produkty od Jansen Display, firmy z 20-letnią tradycją sprzedającą produkty w całej Europie.