Ramki na zdjęcia

Nieodłącznym elementem wyposażenia naszej przestrzeni są ramki na zdjęcia, w których umieszczamy ulubione fotografie rodzinne przedstawiające bliskich czy zdjęcia miejsc szczególnie dla nas ważnych. W ofercie Jansen Display, obejmującej nowoczesne ramy na plakaty, znajdują się również stylowe i praktyczne ramki do zdjęć. Produkty te są dostępne w różnych rozmiarach, od mniejszych po większe oraz typowo plakatowe formaty.

Ich funkcjonalna konstrukcja w zależności od modelu ramki pozwala na łatwą wymianę zdjęć. W przypadku ramek typu OWZ (otwórz – wyjmij – zamknij) wymiana zdjęcia odbywa się poprzez szybkie i łatwe otwarcie ramki zatrzaskowej. Inne modele zostały wyposażone w demontowany panel tylni, tak jak ma to miejsce w tradycyjnych ramkach na zdjęcia.  


Ramka zatrzaskowa A4

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 24,71 zł bez VAT (30,39 zł z VAT)

Rama do wsuwania plakatu

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 45,35 zł bez VAT (55,78 zł z VAT)

Ramka zatrzaskowa A3

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 33,19 zł bez VAT (40,82 zł z VAT)

Ramka zatrzaskowa A5

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 22,51 zł bez VAT (27,69 zł z VAT)

Rama naprężająca na plakat - Posterstretch

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Piątek

od 20,40 zł bez VAT (25,09 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 5 z 5 (1 Stron)

Nowoczesne i praktyczne ramki do zdjęć i plakatów

Ramki na zdjęcia Jansen Display to szeroka oferta produktów, charakteryzujących się wysoką jakością wykonania, ponadczasową elegancją, trwałością i funkcjonalnością zastosowanych rozwiązań. Bogaty wybór obramowań pozwala znaleźć ramki do zdjęć, które będą współgrać z każdą aranżacją.

Ramki na zdjęcia wykonane są z anodowanego aluminium i tworzywa sztucznego. Panel przedni posiada antyrefleksyjną folię z filtrem UV, która chroni fotografie czy plakaty przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Obramowania dostępne są w różnych kolorach – np. stalowym, czarnym, niebieskim, czerwonym, białym lub złotym. Różnią się również grubością i designem profili np. profile Compasso, Standard, Slim oraz wykończeniem narożników – okrągłe lub ostre.

Ramki na zdjęcia stojące i wiszące

Co istotne, oferowane przez nas ramki na zdjęcia to również świetny sposób na tworzenie ciekawych ekspozycji fotograficznych, niezwykle efektownych kolarzy zdjęć czy prezentacji ulubionych plakatów artystycznych, stanowiących ciekawą dekorację wnętrza. Oferta Jansen Display obejmuje ramki na zdjęcia o szerokim zastosowaniu, które z powodzeniem można używać w celach prywatnych i komercyjnych.

W zależności od rodzaju ramki można stawiać lub wieszać na ścianie. Oferujemy również ramki na zdjęcia podświetlane (LED), które także prezentują się niezwykle efektownie i umożliwiają prezentację zdjęć w ciemności. Dostępne ramki do zdjęć dzielą się również pod względem odporności – do wyboru są obramowania wodoodporne, ogniotrwałe oraz z bezpiecznym profilem, który można otworzyć tylko specjalnym kluczem.

Ramki na zdjęcia + wydruk plakatu – zamów zestaw!

Dysponując odpowiednim zapleczem technologicznym, możemy zaproponować naszym klientom kompleksowe rozwiązania, które obejmują nie tylko stylowe i praktyczne ramki do zdjęć, ale również wydruk fotografii w formie plakatu.

Ramki na zdjęcia można zatem wybierać w opcji obejmującej same ramki lub w zestawach: ramka plus wydruk – w takiej sytuacji zdjęcie zostaje już włożone do obramowania. W ten sposób można otrzymać już gotowy element dekoracyjny, który wystarczy powiesić na ścianie lub postawić na blacie. W przypadku większych zamówień nasi klienci mogą liczyć na korzystne rabaty. Zapraszamy!