Roll Up Basic 1 noga 60x200cm

Kod Produktu: RBBAS1F060

Wideo

Stojak reklamowy Roll Up Basic

Link bezpośredni: https://player.vimeo.com/video/470686011

Specyfikacja techniczna produktu Roll Up Basic 1 noga 60x200cm

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość (mm) 600
Wysokość (mm) 2200
Długość (mm) 110
Szerokość zmontowanego produktu (mm) 600
Wysokość zmontowanego produktu (mm) 2200
Głębokość zmontowanego produktu (mm) 110
Pakowanie 1
Waga netto (kg) 1,917
Waga całkowita (kg) 1,917
Gwarancja (m) 12
Kolor Srebrny
 • Roll Up Basic to elegancka konstrukcja o wysokiej stabilności - zapewniają jedna to dwie składane aluminiowe nóżki, oraz odpowiedni ciężar konstrukcji. Stojak wykonany z wysokiej jakości anodowanego aluminium, łatwo i szybko można złożyć i schować do torby, która zapewnia łatwy transport i ochronę twojego baneru reklamowego. Kaseta Roll upa, posiada mechanizm, który automatycznie zwija plakat. Dokładne napięcie plakatu gwarantuje aluminiowy składany maszt. Stojak występuje w dwóch kolorach, eleganckiej czerni lub klasyczny szary. W opakowaniu znajduje się tylko konstrukcja Roll-up bez baneru, ale w prosty sposób możesz zamówić stojak razem z wydrukiem - wybierz właściwą opcję poniżej!

  • Bardzo stabilna konstrukcja.
  • Niezawodny mechanizm zwijający plakat.
  • Wysokiej jakości materiały.
  • Torba transportowa w komplecie.
  • Koniecznie zamów Roll-up razem z wydrukiem!

Wybierz kombinację produktów :


Ramka + plakat

Tylko ramka

Tylko plakat
Wybierz rodzaj produktu
Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Kolor
Proszę wybrać Format
Proszę wybrać Ilość nóg
Wybierz rodzaj papieru
Produkt dostępny w magazynie w ilości , możemy dostarczyć w Poniedziałek 04.12.
 • 102,17 zł Bez VAT
 • Z VAT 125,67 zł
+
-

Szczegółowy opis produktu Roll Up Basic 1 noga 60x200cm

Szczegółowy opis produktu Roll up Basic

Stand reklamowy Roll Up Basic przeznaczony jest dla wszystkich, którzy poszukują pewnych rozwiązań ekspozycyjnych dla reklam banerowych. To niezawodny system pozwalający na prezentację firmy, instytucji czy wydarzenia. Bardzo dobrze sprawdza się w przestrzeniach wystawienniczych, targowych, konferencyjnych. Wspiera wizerunek firmy. Pozawala dotrzeć z czytelnym przekazem do kluczowych odbiorców.

 

Roll Banner Basic spełnia wszystkie wymagania profesjonalnego systemu prezentacji banerów. Wykonany jest z materiałów o podniesionej wytrzymałości – anodowanego aluminium i metalu. Po rozłożeniu stanowi stabilną konstrukcję i zapewnia optymalne naprężenie baneru. U jego postawy zastosowano dwa szerokie elementy utrzymujące całość w pożądanej pozycji.

 

Korzystanie ze stojaka Roll Up Basic jest bardzo komfortowe. Jego poszczególne elementy można w szybki i łatwy sposób połączyć ze sobą. Wyposażony jest w wygodną kasetę, w której zamieszcza się baner. Dzięki temu jest on właściwie chroniony na czas transportu. Rozwinięcie i zwinięcie baneru przebiega bardzo sprawnie. Dodatkowo kaseta wyposażona jest w mechanizm pozwalający na automatyczne zwijanie baneru. Wszystkie elementy mieszczą się w dedykowanym pokrowcu, który można wykorzystać na czas transportu i przenoszenia.

 

Stojak reklamowy Roll Up Basic w kolorze czarnym można zamówić w dwóch najpopularniejszych wymiarach odpowiadających dużym formatom: 85 cm na 200 cm lub 100 cm na 200 cm. Z kolei stojak w kolorze srebrnym można zamówić aż w 6 różnych formatach co niewątpliwe pozwala dostosować Twój przekaz do potrzeb. Stojak reklamowy, który jest jednym z najbardziej popularnych systemów wystawienniczych występuje w dwóch konfiguracjach, tj. z jedną lub z dwiema nogami. Oferujemy także kompletny system składający się ze stojaka i baneru, który drukujemy zgodnie z powierzonym projektem.