Roll Up ST - format 85x200 cm

Kod Produktu: RUST85x200

Specyfikacja techniczna produktu Roll Up ST - format 85x200 cm

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość (mm) 875
Wysokość (mm) 2100
Długość (mm) 210
Szerokość całkowita paczki (mm) 260
Wysokość całkowita paczki (mm) 100
Długość całkowita paczki (mm) 900
Pakowanie 1
Waga netto (kg) 3,85
Waga całkowita (kg) 4
Gwarancja (m) 12
Kolor Srebrny
Materiał Aluminium / Metal / Plastik
Instalacja Wolnostojący
Widoczna wielkość 850 x 2000
Składany Tak
 • Roll Up ST - niezastąpione rozwiązanie do prezentacji dużych wydruków bannerowych - ciekawy design i jakość premium. Najważniejsza zaleta prezentowanego produktu jest wydłużona plastikowa podstawa, która zdecydowanie zwiększa stabilność stojaka. Korpus w którym ukryty jest mechanizm zwijający banner, wykonany jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium. 

  • Lekka plastikowa podstawa i wytrzymały aluminiowy korpus
  • Czysty i unikalny design, z widoczną plastikową podstawą 
  • Roll up dostarczany w nylonowej torbie transportowej
  • Koniecznie zamów roll up razem z wydrukiem!

Wybierz kombinację produktów :


Ramka + plakat

Tylko ramka

Tylko plakat
Wybierz rodzaj produktu
Wybierz rodzaj papieru
Ten produkt został wyprzedany.
 • 217,07 zł Bez VAT
 • Z VAT 267 zł
+
-

Szczegółowy opis produktu Roll Up ST - format 85x200 cm

Roll Up St jest wysokiej jakości systemem pozwalającym na szybki montaż i ekspozycję dowolnych treści promocyjnych, reklamowych i informacyjnych, umieszczonych na dużym banerze. Dzięki niemu w niezwykle łatwy sposób można dotrzeć ze swoim przekazem do odbiorców, zorganizować przestrzeń wystawienniczą, targową, konferencyjną.

 

Stojaki banerowe to jedne z najczęściej używanych systemów reklamowych. Tym, co wyróżnia Roll Up St, jest trwałość, dbałość o jakość użytych materiałów i wykończenia. Dzięki temu może być używany wielokrotnie i przez długi czas. Co ważne, elementy systemu są lekkie, nieobciążające w trakcie przenoszenia. Ich dodatkowe wyposażenie transportowe stanowi wygodna torba nylonowa.

 

Ważną cechą stojaków banerowych Roll Up St jest ich stabilność po rozłożeniu. Zapewniają to przedłużone elementy podstawy i wytrzymały, aluminiowy korpus, w którym zamieszczony został mechanizm pozwalający na łatwe zwinięcie i rozwinięcie baneru. Korpus pełni również funkcję zabezpieczającą baner na czas jego transportu i przechowywania.

 

Roll Up St przeznaczony jest do eksponowania dużych banerów o wysokości 2 metrów i szerokości 85 centymetrów. Rama i korpus wykonane są aluminium, metalu i plastiku. System jest bardzo łatwy w montażu. Połączenie srebrnych i czarnych elementów daje elegancki efekt wizualny. Całość doskonale komponuje się z różnorodnymi pod względem stylistycznym i kolorystycznym banerami. System Roll Up St może być dostarczony razem z profesjonalnie wydrukowanym banerem.