Roll Up ST

  • Roll Up ST - niezastąpione rozwiązanie do prezentacji dużych wydruków bannerowych - ciekawy design i jakość premium. Najważniejsza zaleta prezentowanego produktu jest wydłużona plastikowa podstawa, która zdecydowanie zwiększa stabilność stojaka. Korpus w którym ukryty jest mechanizm zwijający banner, wykonany jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium. 

    • Lekka plastikowa podstawa i wytrzymały aluminiowy korpus
    • Czysty i unikalny design, z widoczną plastikową podstawą 
    • Roll up dostarczany w nylonowej torbie transportowej
    • Koniecznie zamów roll up razem z wydrukiem!
Produkt niedostępny

Szczegółowy opis produktu Roll Up ST

Roll Up St jest wysokiej jakości systemem pozwalającym na szybki montaż i ekspozycję dowolnych treści promocyjnych, reklamowych i informacyjnych, umieszczonych na dużym banerze. Dzięki niemu w niezwykle łatwy sposób można dotrzeć ze swoim przekazem do odbiorców, zorganizować przestrzeń wystawienniczą, targową, konferencyjną.

 

Stojaki banerowe to jedne z najczęściej używanych systemów reklamowych. Tym, co wyróżnia Roll Up St, jest trwałość, dbałość o jakość użytych materiałów i wykończenia. Dzięki temu może być używany wielokrotnie i przez długi czas. Co ważne, elementy systemu są lekkie, nieobciążające w trakcie przenoszenia. Ich dodatkowe wyposażenie transportowe stanowi wygodna torba nylonowa.

 

Ważną cechą stojaków banerowych Roll Up St jest ich stabilność po rozłożeniu. Zapewniają to przedłużone elementy podstawy i wytrzymały, aluminiowy korpus, w którym zamieszczony został mechanizm pozwalający na łatwe zwinięcie i rozwinięcie baneru. Korpus pełni również funkcję zabezpieczającą baner na czas jego transportu i przechowywania.

 

Roll Up St przeznaczony jest do eksponowania dużych banerów o wysokości 2 metrów i szerokości 85 centymetrów. Rama i korpus wykonane są aluminium, metalu i plastiku. System jest bardzo łatwy w montażu. Połączenie srebrnych i czarnych elementów daje elegancki efekt wizualny. Całość doskonale komponuje się z różnorodnymi pod względem stylistycznym i kolorystycznym banerami. System Roll Up St może być dostarczony razem z profesjonalnie wydrukowanym banerem.