Systemy ostrzegawcze

Bezpieczeństwo pracowników i klientów zawsze jest sprawą priorytetową. W celu ich optymalnej ochrony zastosowanie znajdują systemy oznaczeń ostrzegawczych, które informują o ewentualnym zagrożeniu (stałym lub przejściowym), jakie można spotkać w danym miejscu czy strefie.

Dostępne w naszej ofercie tablice ostrzegawcze i systemy odgrodzeń, doskonale spełniają swoją ostrzegawczą i ochronną funkcję, informując gości oraz pracowników o możliwym zagrożeniu. W przypadku systemów odgrodzeń, uniemożliwiając poruszanie się po miejscach, w których może występować jakieś ryzyko, zapewniają maksimum możliwego bezpieczeństwa.

Oferowane przez Jansen Display produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, solidnych i trwałych, co pozwala korzystać z nich przez wiele lat. Natomiast nowoczesny design i funkcjonalna konstrukcja zapewniają wygodne użytkowanie systemów oraz świetny wygląd oznakowań. 


Tabliczka przydrzwiowa oznakowanie pomieszczeń

Dostępnych w magazynie ponad 100 szt.
Wysyłka we Wtorek

od 27,44 zł bez VAT (33,75 zł z VAT)

Oznakowanie Pomieszczeń SCRITTO

Dostępnych w magazynie ponad 100 szt.
Wysyłka we Wtorek

od 70,03 zł bez VAT (86,14 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 2 z 2 (1 Stron)

Systemy ostrzegawcze dla przestrzeni HoReCa i obiektów biurowych

Na systemy oznaczeń ostrzegawczych składa się szereg różnego rodzaju symboli i komunikatów, których wygląd i treść w większości przypadków normują przepisy BHP. Mają one postać znaków (piktogramów) o charakterystycznym układzie, które w zależności od rodzaju ich konstrukcji, mogą być wieszane na ścianie, naklejane na podłodze lub mają postać stojaków na wzór potykaczy reklamowych.

Zazwyczaj systemy ostrzegawcze w przestrzeni Horeca stosowane są na wypadek awarii czy czasowego remontu, kiedy należy poinformować gości, klientów oraz pracowników o braku możliwości skorzystania w danej chwili np. z windy, schodów, toalety albo danego pomieszczenia czy skrzydła budynku. Znaki ostrzegawcze to również informacje o monitoringu czy zagrożenia porażenia prądem – w przypadku instalacji elektrycznych.

W takiej sytuacji w miejscach, gdzie w danej chwili nie ma przejścia, ustawiane są np. specjalne potykacze z oznaczeniem STOP czy ZAKAZ PRZEJŚCIA lub rozwijane są systemy odgrodzeń z charakterystyczną biało-czerwoną lub żółto-czarną taśmą. Plastikowe potykacze spotykamy często również jako formę ostrzeżenia przed śliskimi powierzchniami np. świeżo umytymi podłogami, wtedy najczęściej używany jest żółty stojak z czarnym napisem UWAGA ŚLISKO i specjalnym znakiem graficznym.

Systemy oznaczeń ostrzegawczych – stojące i wieszane

Systemy oznaczeń ostrzegawczych, na które składają się określone oznakowania, z powodzeniem mogą być drukowane w postaci plakatów oraz wkładane w oferowane przez nas ramy zatrzaskowe i tablice informacyjne. W ten sposób w razie potrzeby można szybko powiesić na ścianie czy drzwiach wymagane ostrzeżenia. Oferowane przez nas potykacze reklamowe dwustronne również idealnie sprawdzają się jako systemy oznaczeń ostrzegawczych. 

Oprócz tego oferujemy profesjonalne i funkcjonalne systemy odgrodzeń wyposażone w specjalne taśmy, których kolor jednoznacznie wskazuje, że dane miejsce jest niedostępne i nie należy się do niego zbliżać. Oferowane systemy oznaczeń ostrzegawczych, w zależności od wybranego modelu, można stosować wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.  Przy większym zamówieniu, nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki. Zapraszamy!