Wolnostojąca rama tekstylna

Kod Produktu:

Specyfikacja techniczna produktu Wolnostojąca rama tekstylna

Dane techniczne
Masa produktu po złożeniu (kg) 6,9 | 8,9 | 9,3
Waga (kg) 7,3 | 9,4 | 9,9
Waga (kg) 0
Wersja Dwustronna
Objętość (l) 0
Gwarancja (m) 12
Intensywność światła (lx) 0
Długość zawieszenia (mm) 0
 • Rama wolnostojąca z grafiką wyposażoną w silikonowe krawędzie
  Dzięki ramie wolnostojącej Twoja reklama z pewnością przyciągnie uwagę! Model jest dostępny w dwóch rozmiarach profilu: 75 mm i 120 mm.

  Wybierz opcję z lub bez podświetlenia LED

  Wolnostojący model ramy tekstylnej w opcji 75 mm jest idealnym rozwiązaniem dla dwustronnie drukowanych reklam niewymagających podświetlenia. Rama ta posiada solidną konstrukcję profilu, nie tracąc przy tym swojej eleganckiej smukłości. Model o profilu 120 mm natomiast jest uniwersalnym rozwiązaniem, odpowiednim do prezentacji wszystkich rodzajów grafik tekstylnych. Spraw, by Twoja dwustronna reklama zabłysła i wzmocnij swój przekaz, dzięki opcji wyposażonej w podświetlenie LED. Rama w tej opcji dodatkowo umożliwia tworzenie dużych konstrukcji o wymiarach nawet 3x3 metry. Stabilność instalacji gwarantują łatwe w montażu stalowe nóżki, które zostały pomalowane metodą proszkową na kolor RAL9006. Rama w opcji wolnostojącej to idealne rozwiązanie, które z pewnością przyciągnie uwagę do Twojej reklamy!

  Łatwa zmiana przekazu
  Łatwo i szybko wymieniaj grafiki w swojej ramie - nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi. Zmiany swojej reklamy dokonasz nawet bez konieczności przenoszenia swojej ramy.

  Dostępne w rozmiarze, jakiego potrzebujesz
  W sprzedaży online oferujemy produkty o wymiarach A0, A1 i 200 x 100 cm. Jeśli poszukujesz grafik tekstylnych w niestandardowych rozmiarach, skontaktuj się ze sprzedawcą.


Wybierz kombinację produktów :


Ramka + plakat

Ramka + Flatbed

Ramka + 2 plakaty

Tylko ramka

Tylko plakat
Wybierz rodzaj produktu
Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Design
Proszę wybrać Format
Inne funkcje:
Wybierz rodzaj papieru
Produkt niedostępny, możemy dostarczyć 04.06.
 • od 637,48 zł Bez VAT
 • Z VAT 784,10 zł
+
-