Wydruk do ścianki reklamowej łukowej 300x230 cm

Kod Produktu: ZWC300-230G

Specyfikacja techniczna produktu Wydruk do ścianki reklamowej łukowej 300x230 cm

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość (mm) 3000
Wysokość (mm) 2300
Długość (mm) 1,5
Szerokość całkowita paczki (mm) 260
Wysokość całkowita paczki (mm) 50
Długość całkowita paczki (mm) 350
Pakowanie 1
Waga netto (kg) 0,95
Waga całkowita (kg) 1
Gwarancja (m) 12
Potwierdzona jakość produktów DIN4102 - B1
 • Grafika na Zipper-Wall Curved

  Soft Knit 100% Polyester (PES) bez zagnieceń o gramaturze 230 g/m2 jest idealnym materiałem do drukowania na banerach Zipper-Banner Curved. Materiał Soft Knit ma klasyfikację ogniową na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do stosowania na wystawach i imprezach zamkniętych. Idealne wsparcie do wykorzystania jako tło na imprezach, targach lub konferencjach.


  Elegancka ekspozycja bez zagnieceń

  Dzięki dzianinie bez zagnieceń, Soft Knit 100% Polyester jest idealnym materiałem do drukowania, zapewniającym elegancką prezentację. Lekka rama rurowa z aluminium, z niegniotącą osłoną zamykaną na zamek błyskawiczny. Idealne do postawienia w tle prezentacji na imprezach odbywających się wewnątrz. W przypadku Zipper-Wall Curved Graphic zaleca się jednostronny zadruk graficzny ze względu na środkowy słupek nośny.

  Druk termotransferowy sublimacyjny 

  Miękka dzianina o gramaturze 230 g/m2 jest zadrukowywana metodą termosublimacji. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ​​atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.

Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Inne funkcje:
Produkt niedostępny, możemy dostarczyć 09.10.
 • 742,83 zł Bez VAT
 • Z VAT 913,68 zł
+
-