Wydruk do ścianki Zipper Wall Moon

Kod Produktu: ZW-MOONG

Specyfikacja techniczna produktu Wydruk do ścianki Zipper Wall Moon

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość (mm) 2030
Wysokość (mm) 4980
Długość (mm) 1,5
Szerokość całkowita paczki (mm) 200
Wysokość całkowita paczki (mm) 65
Długość całkowita paczki (mm) 300
Pakowanie 1
Waga netto (kg) 4,83
Waga całkowita (kg) 4,85
Gwarancja (m) 12
Potwierdzona jakość produktów DIN4102 - B1
 • Grafika dla Zipper-Wall Moon

  Soft Knit 100% Polyester (PES) dzianina bez zagnieceń o gramaturze 230 g/m2 jest idealnym materiałem do nadruku na Zipper-Wall Moon. Materiał Soft Knit ma klasyfikację ogniową na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do użytku jako przenośna strefa komfortu. Stwórz w prosty sposób wydzieloną przestrzeń o profesjonalnym wyglądzie dzięki Zipper-Wall Moon.


  Elegancka ekspozycja bez zagnieceń

  Dzięki dzianinie bez zagnieceń, Soft Knit 100% Polyester jest idealnym materiałem do drukowania, zapewniającym elegancką prezentację. Lekka rama rurowa z aluminium, z niegniotącą osłoną zamykaną na zamek błyskawiczny. Zipper-Wall Moon jest idealny do indywidualnych rozmów z klientami, witania gości lub po prostu jako stylowe miejsce pracy. Zanurz się w graficznej scenerii wizualizacji własnego projektu!


  Druk termotransferowy sublimacyjny 

  Miękka dzianina o gramaturze 230 g/m2 jest zadrukowywana metodą termosublimacji. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ​​atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.

Wybierz szczegóły swojego produktu:
Inne funkcje:
Produkt niedostępny, możemy dostarczyć 09.10.
 • 1 294,12 zł Bez VAT
 • Z VAT 1 591,77 zł
+
-