Wydruk do ścianki Zipper Wall Moon

Kod Produktu: ZW-MOONG

Specyfikacja techniczna produktu Wydruk do ścianki Zipper Wall Moon

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość całkowita paczki (mm) 200
Wysokość całkowita paczki (mm) 65
Długość całkowita paczki (mm) 300
Pakowanie 1
Waga netto (kg) 4,83
Waga całkowita (kg) 4,85
Gwarancja (m) 12
 • Grafika dla Zipper-Wall Moon

  Soft Knit 100% Polyester (PES) dzianina bez zagnieceń o gramaturze 230 g/m2 jest idealnym materiałem do nadruku na Zipper-Wall Moon. Materiał Soft Knit ma klasyfikację ogniową na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do użytku jako przenośna strefa komfortu. Stwórz w prosty sposób wydzieloną przestrzeń o profesjonalnym wyglądzie dzięki Zipper-Wall Moon.


  Elegancka ekspozycja bez zagnieceń

  Dzięki dzianinie bez zagnieceń, Soft Knit 100% Polyester jest idealnym materiałem do drukowania, zapewniającym elegancką prezentację. Lekka rama rurowa z aluminium, z niegniotącą osłoną zamykaną na zamek błyskawiczny. Zipper-Wall Moon jest idealny do indywidualnych rozmów z klientami, witania gości lub po prostu jako stylowe miejsce pracy. Zanurz się w graficznej scenerii wizualizacji własnego projektu!


  Druk termotransferowy sublimacyjny 

  Miękka dzianina o gramaturze 230 g/m2 jest zadrukowywana metodą termosublimacji. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ​​atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.

Wybierz szczegóły swojego produktu:
Inne funkcje:
Produkt niedostępny, możemy dostarczyć 18.04.
 • 1 294,12 zł Bez VAT
 • Z VAT 1 591,77 zł
+
-