Wydruk do ścianki reklamowej Zipper Wall Moon

Kod Produktu:

Specyfikacja techniczna produktu Wydruk do ścianki reklamowej Zipper Wall Moon

Dane techniczne
Szerokość materiału drukarskiego 2600
Masa produktu po złożeniu (kg) 4,83
Waga (kg) 4,85
Wersja Jednostronna
Objętość (l) 0
Gwarancja (m) 12
Intensywność światła (lx) 0
Długość zawieszenia (mm) 0
Potwierdzona jakość produktów DIN4102 - B1
 • Grafika dla Zipper-Wall Moon

  Soft Knit 100% Polyester (PES) dzianina bez zagnieceń o gramaturze 230 g/m2 jest idealnym materiałem do nadruku na Zipper-Wall Moon. Materiał Soft Knit ma klasyfikację ogniową na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do użytku jako przenośna strefa komfortu. Stwórz w prosty sposób wydzieloną przestrzeń o profesjonalnym wyglądzie dzięki Zipper-Wall Moon.


  Elegancka ekspozycja bez zagnieceń

  Dzięki dzianinie bez zagnieceń, Soft Knit 100% Polyester jest idealnym materiałem do drukowania, zapewniającym elegancką prezentację. Lekka rama rurowa z aluminium, z niegniotącą osłoną zamykaną na zamek błyskawiczny. Zipper-Wall Moon jest idealny do indywidualnych rozmów z klientami, witania gości lub po prostu jako stylowe miejsce pracy. Zanurz się w graficznej scenerii wizualizacji własnego projektu!


  Druk termotransferowy sublimacyjny 

  Miękka dzianina o gramaturze 230 g/m2 jest zadrukowywana metodą termosublimacji. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ​​atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.

Wybierz szczegóły swojego produktu:
Inne funkcje:
Wydrukujemy i dostarczymy w ciągu 5 dni roboczych po uzgodnieniu danych drukowania
 • od 1 294,12 zł Bez VAT
 • Z VAT 1 591,77 zł
+
-