Wydruk Samba do stojaka Brightbox 100x250 cm

Kod Produktu: BBOX100-250GSAM

Specyfikacja techniczna produktu Wydruk Samba do stojaka Brightbox 100x250 cm

Dane techniczne
Szerokość materiału drukarskiego 2600
Produkt zmontowany
Masa produktu po złożeniu (kg) 2
Szerokość zmontowanego produktu (mm) 1000
Głębokość zmontowanego produktu (mm) 1,5
Wysokość zmontowanego produktu (mm) 2500
Pakowanie Kawałek
Waga (kg) 2,02
Szerokość (mm) 300
Długość (mm) 300
Wysokość (mm) 40
Wersja Jednostronna
Gwarancja (m) 12
Widoczna wielkość 1000 x 2500 mm
 • Grafika do Brightbox
  Materiał Samba to tkanina w 100% poliester (PES) o gramaturze 195 g/m2 z najwyższej jakości powłoką rozpraszającą światło. Materiał Samba jest ognioodporny na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do stosowania na wystawach i imprezach. Dzięki tkaninie z najwyższej jakości z powłoką rozpraszającą światło jest idealnym materiałem do druku na potrzeby systemów podświetlanych.

  Grafika o silikonowych krawędziach (SEG)

  Tkanina Samba do stojaków Brightbox jest wykończona silikonowym paskiem naszytym wokół krawędzi, co ułatwia umieszczanie grafiki w wytłoczeniu ramy. Samba 195 g/m² to wysokiej jakości materiał do drukowania, najwyższy europejski standard jakości dla produktów Silicone Edge Graphic. Stwórz oszałamiający efekt wizualny dzięki atrakcyjnej, zwartej grafice i niewidocznej ramce, z użyciem nadruków na tkaninie o silikonowym wykończeniu.


  Metoda druku termosublimacyjnego

  Tkanina graficzna do Brightbox Samba 195 g/m2 jest zadrukowywana metodą termosublimacji. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ​​atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.


Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Wydrukujemy i dostarczymy w ciągu 5 dni roboczych po uzgodnieniu danych drukowania
 • 299,13 zł Bez VAT
 • Z VAT 367,93 zł
+
-