Wydruk Samba do stojaka Brightbox 85x200 cm

Kod Produktu: BBOX085-200GSAM

Specyfikacja techniczna produktu Wydruk Samba do stojaka Brightbox 85x200 cm

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość (mm) 850
Wysokość (mm) 2000
Długość (mm) 1
Szerokość całkowita paczki (mm) 300
Wysokość całkowita paczki (mm) 40
Długość całkowita paczki (mm) 300
Pakowanie 1
Waga netto (kg) 0,6
Waga całkowita (kg) 1
Gwarancja (m) 12
 • Grafika do Brightbox
  Materiał Samba to tkanina w 100% poliester (PES) o gramaturze 195 g/m2 z najwyższej jakości powłoką rozpraszającą światło. Materiał Samba jest ognioodporny na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do stosowania na wystawach i imprezach. Dzięki tkaninie z najwyższej jakości z powłoką rozpraszającą światło jest idealnym materiałem do druku na potrzeby systemów podświetlanych.

  Grafika o silikonowych krawędziach (SEG)

  Tkanina Samba do stojaków Brightbox jest wykończona silikonowym paskiem naszytym wokół krawędzi, co ułatwia umieszczanie grafiki w wytłoczeniu ramy. Samba 195 g/m² to wysokiej jakości materiał do drukowania, najwyższy europejski standard jakości dla produktów Silicone Edge Graphic. Stwórz oszałamiający efekt wizualny dzięki atrakcyjnej, zwartej grafice i niewidocznej ramce, z użyciem nadruków na tkaninie o silikonowym wykończeniu.


  Metoda druku termosublimacyjnego

  Tkanina graficzna do Brightbox Samba 195 g/m2 jest zadrukowywana metodą termosublimacji. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ​​atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.


Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Produkt niedostępny, możemy dostarczyć 12.04.
 • 298,88 zł Bez VAT
 • Z VAT 367,62 zł
+
-