Wydruk tekstylny DIN A0 SAMBA 195g/m2 B1

Kod Produktu: STFRA0SAM

Specyfikacja techniczna produktu Wydruk tekstylny DIN A0 SAMBA 195g/m2 B1

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość (mm) 841
Wysokość (mm) 1189
Długość (mm) 3
Szerokość całkowita paczki (mm) 160
Wysokość całkowita paczki (mm) 160
Długość całkowita paczki (mm) 1000
Pakowanie 1
Waga netto (kg) 1,1
Waga całkowita (kg) 1,12
Gwarancja (m) 12
Potwierdzona jakość produktów DIN4102 - B1
 • Tkanina graficzna do ramek Samba 195 g/m2
  Tkanina graficzna do ramek to 100% poliester (PES) tkany materiał o gramaturze 195 g/m2 z powłoką rozpraszającą światło. Materiał Samba jest ognioodporny na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do stosowania na wystawach i imprezach. Wysokiej jakości materiał do zadruku, doskonały do ??stosowania w systemach ekspozytorów podświetlanych.

  Grafika o silikonowych krawędziach (SEG)
  Wydruk na materiale Samba jest wykończony silikonowym paskiem naszytym wokół krawędzi, co ułatwia umieszczanie grafiki w wytłoczeniu ramy Stwórz oszałamiający efekt wizualny dzięki atrakcyjnej, zwartej grafice i niewidocznej ramce, z użyciem nadruków na tkaninie o silikonowym wykończeniu.

  Odpowiedni do podświetlanych ramek Textile Frame

  Tkanina Samba jest odpowiednia dla wszystkich typów i rozmiarów ramek tekstylnych. Dzięki tkaninie z powłoką rozpraszającą światło jest idealnym materiałem do druku używanego do podświetlanych ramek Textile Frame Stwórz wysokiej jakości podświetlaną ramkę z tkaniną Samba 195 g/m2.


  Metoda druku termosublimacyjnego

  Tkanina graficzna do ramek Samba 195 g/m2 jest zadrukowywana metodą termosublimacji. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ??atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.

Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Produkt niedostępny, możemy dostarczyć 12.10.
 • 148,76 zł Bez VAT
 • Z VAT 182,97 zł
+
-