Uchwyty na tablety - VESA

Uchwyty na tablety VESA dedykowane są do prezentacji wszelkiego rodzaju komunikatów reklamowych oraz informacyjnych, prowadzonej drogą elektroniczną, z wykorzystaniem różnej wielkości monitorów. Popularyzacja tego rodzaju formy ekspozycji wszelkiego rodzaju treści przekłada się na rozwój profesjonalnych konstrukcji, które ułatwiają montaż ekranów oraz ich wygodne użytkowanie.

W ofercie Jansen Display znajduje się szereg uchwytów, zarówno wolnostojących, jak i montowanych do ściany, które służą do bezpiecznego i praktycznego instalowania tabletów oraz monitorów, przeznaczonych do użytku komercyjnego, publicznego, a także prywatnego.

Przy wyborze konkretnego stojaka należy wziąć pod uwagę wielkość oraz wagę urządzenia, które ma być na nim zainstalowane. Nasza zróżnicowana w tym zakresie oferta, pozwala bez problemu dobrać odpowiednie uchwyty na tablety i monitory z serii VESA.


Wolnostojący stojak na tablet - VESA

Dostępny w magazynie
Wysyłka we Wtorek

1 022,32 zł bez VAT (1 257,45 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 1 z 1 (1 Stron)

Stojaki i uchwyty na tablet VESA o przekątnej 22"

Dla mniejszych oraz lżejszych monitorów i ekranów o przekątnej 22" proponujemy cztery rodzaje uchwytów. Przy zastosowaniu wolnostojącym idealnie sprawdzi się teleskopowy stojak VESA Mount z regulowaną nogą i zamkiem zabezpieczającym ekran. Alternatywą dla tego modelu jest uniwersalny stojak na iPada z ciężką, zapewniającą stabilność podstawą i regulowanym kątem nachylenia ekranu.

Trzecia opcja to uchwyt do monitorów mocowany do biurka, który nie tylko zapewnia stabilny i wygodny dostęp do ekranu, ale po zamocowaniu urządzenia prezentuje się niezwykle nowocześnie. Kolejne dostępne w naszej ofercie uchwyty na tablety VESA o przekątnej 22" to proste w instalacji konstrukcje, umożliwiające zamocowanie tabletu do ściany.

Uchwyty dla monitorów od 22" do 40"

Zdając sobie sprawę z wykorzystywania komercyjnego, informacyjnego czy prywatnego ekranów o zróżnicowanej wielkości, stworzyliśmy ofertę jak najbardziej kompleksową, która obejmuje również uchwyty na tablety VESA dla monitorów z przekątną z zakresu 22"– 40".

W tej kategorii proponujemy stabilny uchwyt do monitorów wolnostojący VESA Mount, na którym można montować ekrany o wadze nieprzekraczającej 15 kg. Ciężka podstawa z metalu gwarantuje jego stabilność, a uniwersalny i estetyczny design sprawia, że stojak doskonale komponuje się z każdym miejscem, w którym się znajdzie.

Stabilne uchwyty na tablety VESA – monitory od 32" do 56"

Dla większych monitorów o przekątnej od 32" do 56" oferujemy stabilne stojaki totemowe, które bez problemu poradzą sobie z dużo większym ciężarem niż standardowe uchwyty na tablety. Stojak prezentuje się imponująco. Odznacza się nowoczesnym stylem i wysoką jakością wykonania. Ekran można w nim zamontować zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Drugim oferowanym przez nas uchwytem na większe ekrany jest stojak ze zmiennym kątem nachylenia. Jego stabilna konstrukcja bez problemu poradzi sobie z dużymi monitorami, a regulacja nachylenia ułatwi jego użytkowanie. Wszystkie uchwyty z serii VESA to wysokiej jakości produkty, które sprawiają, że korzystanie z monitorów jest całkowicie bezproblemowe. Przy zakupie większej liczby uchwytów oferujemy atrakcyjne zniżki, o czym warto pamiętać. Zapraszamy!