Uchwyty na tablet

Funkcjonując w erze Digital Signage, kiedy przekaz wizualny staje się zdominowany przez nowoczesne technologie, nie obejdzie się już bez produktów, które pozwalają na wygodne użytkowanie sprzętu cyfrowego. Należą do nich uchwyty do tabletów, które umożliwiają komfortowe i proste korzystanie z tego typu urządzeń.

Akcesoria te stanowią również doskonały element ekspozycji, który z jednej strony zabezpiecza sam tablet, monitor czy smartfon przed kradzieżą lub uszkodzeniem, a z drugiej pozwala go umiejscowić w najlepiej widocznym i praktycznym miejscu.

W ofercie Jansen Display dostępna jest szeroka gama asortymentu obejmującego różnego rodzaju uchwyty na tablety, monitory, iPody i smartfony – w tym stojaki teleskopowe, totemy, stojaki na tablety wolnostojące, uchwyty mocowane do ściany lub biurka oraz uchwyty do tabletów stojące na biurko itp. W naszej podstawowej ofercie dostępne są uchwyty VESA, Trigrip oraz Slim Case. Stojak stalowy na tablet Trigrip

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

1 155,80 zł bez VAT (1 421,63 zł z VAT)

Wolnostojący stojak na tablet - VESA

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

1 022,32 zł bez VAT (1 257,45 zł z VAT)

Wolnostojący stojak na tablet Slimcase Economy

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 507,30 zł bez VAT (623,98 zł z VAT)

Uchwyt naścienny na tablet z regulacją - Trigrip

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 545,40 zł bez VAT (670,84 zł z VAT)

Naścienny uchwyt na tablet Slimcase Wall Mounted

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 415,52 zł bez VAT (511,09 zł z VAT)

Uchwyt na tablet stojący - Trigrip

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 504,83 zł bez VAT (620,94 zł z VAT)

Stojak teleskopowy z uchwytem na tablet - Trigrip

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 923,80 zł bez VAT (1 136,27 zł z VAT)

Uchwyt naścienny na tablet - Slimcase

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

450,58 zł bez VAT (554,21 zł z VAT)

Stojak z uchwytem na tablet - Trigrip

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

od 959,11 zł bez VAT (1 179,71 zł z VAT)

Stojak na tablet Slimcase

W produkcji
Wysyłka w Środa w drodze

od 636,87 zł bez VAT (783,35 zł z VAT)

Uchwyt naścienny na tablet - Trigrip

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

514,42 zł bez VAT (632,74 zł z VAT)

Naścienny uchwyt na tablet Slimcase Wall Fixed

W produkcji
Wysyłka w Czwartek w drodze

621,08 zł bez VAT (763,93 zł z VAT)

Zamykany uchwyt do tabletów

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Czwartek

306,35 zł bez VAT (376,81 zł z VAT)

Wolnostojący stojak na tablet Slimcase

Niedostępny
Wysyłka

od 1 240,99 zł bez VAT (1 526,42 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 14 z 14 (1 Stron)

Nowoczesne uchwyty do tabletów ścienne i na biurko

Uchwyty do tabletów ścienne stanowią niezwykle praktyczne rozwiązanie, które sprawdza się zwłaszcza w przypadku zastosowania tego typu cyfrowych urządzeń, jako elementów systemu Digital Signage.

Uchwyty do tabletów, w zależności od modelu, można montować do ściany zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Dostępne są w kilku kolorach np.: biały, czarny i srebrny. Uchwyty do tabletów ścienne oferowane są w wersji stałej (bez regulacji kąta nachylenia) oraz wersji z regulowanym kątem nachylenia.

Uchwyty do tabletów naściennych i stojących Slim Case to produkty wyposażone w etui, które skutecznie chroni urządzenie przed zniszczeniem czy zmianą ustawień przez nieupoważnionych użytkowników za pomocą przycisków – etui je przykrywa. Natomiast uchwyty do tabletów ścienne Trigrip posiadają zamknięcie na kluczyk, które zabezpiecza sprzęt przed ewentualną kradzieżą. Uchwyt VESA umożliwia montaż naścienny monitora o wielkości 22″.

Praktyczne uchwyty do tabletów stojące

Obok uchwytów wiszących naściennych i stojących na biurko, w naszej ofercie dostępne są także stabilne i praktyczne uchwyty do tabletów stojące w formie totemów czy wolnostojących stojaków z uchwytem na tablet. Niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem tego typu są stojaki teleskopowe na tablet VESA i Trigrip oraz skośne stojaki na monitor.

Oferowane przez nas uchwyty do tabletów stojące pozwalają na wygodną prezentację samych urządzeń oraz treści promocyjnych czy informacyjnych, jakie są za ich pośrednictwem przekazywane.

Nasze produkty są projektowane i konstruowane w taki sposób, aby zapewniały urządzeniom pełną ochronę, a użytkownikom jak największą wygodę. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Są funkcjonalne i ergonomiczne. A bogaty wybór poszczególnych modeli oraz ich konfiguracji, pozwala z łatwością dostosować odpowiednie uchwyty do tabletów stojące i naścienne.

Dzięki temu można prezentować cyfrowe treści wizualne, a także same urządzenia, zarówno poprzez ich ekspozycję w uchwytach na tablety zamontowanych na ścianie czy biurku, jak i na stabilnych stojakach postawionych na podłodze lub blacie.