Uchwyty na tablety z zamknięciem - Trigrip

Seria Trigrip to uchwyty na tablety charakteryzujące się wysoką funkcjonalnością, nowoczesnym wzornictwem i zoptymalizowaną ofertą pod względem rodzajów konstrukcji. A co najważniejsze, wszystkie uchwyty na tablety Trigrip posiadają zamknięcie na kluczyk, które w pełni chroni urządzenie przed wyjęciem przez osoby nieupoważnione lub po prostu przed kradzieżą.

Uchwyty na tablety z zamknięciem Trigrip dedykowane są dla tabletów o przekątnej 7", 10", 13", a w przypadku modelu Trigrip Flex Arm tylko dla modeli 7-calowych. Ciekawy design uchwytów i praktyczne rozwiązania w kwestii montażu, pozwalają na ich szerokie zastosowanie zarówno w przestrzeni publicznej, jak i biurowej oraz prywatnej. 


Stojak stalowy na tablet Trigrip

Dostępny w magazynie
Wysyłka we Wtorek

1 155,80 zł bez VAT (1 421,63 zł z VAT)

Stojak teleskopowy z uchwytem na tablet - Trigrip

Dostępny w magazynie
Wysyłka we Wtorek

od 923,80 zł bez VAT (1 136,27 zł z VAT)

Stojak z uchwytem na tablet - Trigrip

Dostępny w magazynie
Wysyłka we Wtorek

od 959,11 zł bez VAT (1 179,71 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 3 z 3 (1 Stron)

Wolnostojące uchwyty na tablety z zamknięciem Trigrip

W serii Trigrip znajdują się solidne i praktyczne uchwyty w postaci stojaków wolnostojących, wyposażonych w głowicę z regulowanym kątem nachylenia, co pozwala na wygodne użytkowanie urządzenia. Stojaki wolnostojące na tablety dostępne są w dwóch rodzajach – stojaki z podstawą w postaci stałego słupka oraz z nogą teleskopową, która pozwala na regulację wysokości stojaka.

Uchwyty na tablety Trigrip wyposażone są w zamknięcie na kluczyk, które w pełni zabezpiecza tablet przed wyjęciem i kradzieżą. Dzięki temu konstrukcje te doskonale nadają się do użytku w miejscach, w których stała kontrola nad urządzeniem mogłaby być problematyczna.

Naścienne i nabiurkowe uchwyty na tablety z zamknięciem Trigrip

W ofercie obejmującej uchwyty na tablety z zamknięciem Trigrip znajdują się także stojaki nabiurkowe na tablety i uchwyty naścienne. Są to łatwe w montażu konstrukcje, które zapewniają wygodne użytkowanie urządzeń mobilnych.

W przypadku uchwytów nabiurkowych dostępne są dwa modele – uchwyt standardowy oraz uchwyt na giętkiej, aluminiowej nóżce. Uchwyty montowane do ściany oferujemy w opcji z regulacją kąta nachylenia oraz uchwyty stałe – bez regulacji. Ich instalacja jest prosta, wystarczy wywiercić w danym miejscu otwory i przykręcić je do podłoża za pomocą śrub.

Urzekający design, czyli uchwyty na tablety z zamknięciem Trigrip od strony estetycznej

Seria ta jest doskonałym połączeniem nietuzinkowej estetyki z wysoką funkcjonalnością. Uchwyty na tablety z zamknięciem Trigrip zostały zaprojektowane z dużą dbałością o stronę estetyczną, oferując oryginalne rozwiązania, takie jak elastyczna aluminiowa nóżka w modelu Flex Arm, przeznaczonym do montażu na biurku. Uchwyt nie tylko wygląda zjawiskowo, ale również jest niezwykle wygodny, ponieważ pozwala na szeroki zakres manipulacji kątem nachylenia tableta.

Pozostałe uchwyty na tablety nabiurkowe, które wyposażone zostały w zapewniające stabilność nóżki antypoślizgowe, również prezentują się niezwykle elegancko. Podobnie jest w przypadku uchwytu naściennego Trigrip z regulacją. Produkty dostępne są w kolorze czarnym lub białym. Przy zakupie większej ilości towaru, oferujemy klientom korzystne rabaty. Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową serią uchwytów na tablety – z kategorii digital signage!