Uchwyty na tablety w etui - Slim Case

Nowoczesne uchwyty na tablety etui Slim Case, przystosowane do wszystkich urządzeń mobilnych o wymiarach standardowego iPada, pozwalają na bezpieczne i komfortowe wykorzystywanie tabletów w przestrzeni publicznej. Tego typu urządzenia coraz częściej pełnią funkcję interaktywnych nośników informacji, w tym informatorów publicznych, wirtualnych map czy elektronicznych przewodników.

Seria etui Slim Case obejmuje szereg różnego rodzaju uchwytów na tablety, zarówno wolnostojących – w tym stojaków teleskopowych i uchwytów do postawienia na blacie, jak i uchwytów montowanych do ściany. Ich konstrukcja z jednej strony pozwala na wygodne korzystanie z urządzeń, a z drugiej zabezpiecza same urządzenia przed wyjęciem czy przypadkowym wypadnięciem.


Uchwyt naścienny na tablet - Slimcase

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

450,58 zł bez VAT (554,21 zł z VAT)

Naścienny uchwyt na tablet Slimcase Wall Fixed

Dostępny w magazynie
Wysyłka w Środa

od 613,54 zł bez VAT (754,65 zł z VAT)

Ładowanie kolejnych produktów
Wyświetlono od 1 do 2 z 2 (1 Stron)

Praktyczne i wygodne uchwyty na tablety w etui Slim Case

Uchwyty na tablet dostępne w ofercie Jansen Display to funkcjonalne akcesoria, które idealnie sprawdzają się w zastosowaniu komercyjnym. Można je wykorzystywać w sklepach elektronicznych do ekspozycji samych urządzeń. Idealnie nadają się w sytuacjach, w których używa się tablety do wyświetlania reklam czy do przeprowadzania wirtualnych ankiet.

Oferowane uchwyty na tablety w etui Slim Case świetnie sprawdzą się również dla urządzeń przeznaczonych do interaktywnej komunikacji z klientem – np. wirtualne menu oraz jako konstrukcja przeznaczona do instalacji informatorów stawianych w przestrzeni publicznej, kiedy zachodzi potrzeba wirtualnego dostarczenia konkretnych danych czy komunikatów. 

Uchwyty na tablet – różne kolory i konstrukcje

Uchwyty na tablet Slimcase dostępne są w trzech opcjach kolorystycznych – czarnej, białej i srebrnej. Stojaki wolnostojące wyposażone są w ciężką stopkę, która zapewnia im pełną stabilność. Do wyboru są stojaki o konstrukcji jednolitej oraz stojaki na tablety z regulowaną nogą teleskopową – co pozwala na regulację wysokości stojaka.

Wszystkie modele uchwytów umożliwiają montaż tabletów w orientacji poziomej lub pionowej – w zależności od preferencji użytkowników. Instalowane w uchwytach urządzenia są zabezpieczone przed wypadnięciem za pomocą specjalnej blokady.

Stojaki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odznaczają się trwałością i nowoczesnym designem. Obok uchwytów stawianych na podłodze, oferujemy naszym klientom niezwykle stylowe i stabilne uchwyty na tablety do położenia na blacie.

Nowoczesne uchwyty naścienne na tablety w etui

Stojaki wolnostojące na tablety to nie jedyna dostępna opcja. W naszej ofercie znajdują się także niezwykle funkcjonalne uchwyty naścienne na tablet. Dostępne są dwie opcje – uchwyt standardowy, który jest montowany do ściany w orientacji poziomej lub pionowej oraz uchwyt montowany do ściany wyposażony w regulację kąta nachylenia.

Podobnie jak pozostałe uchwyty na tablet z serii Slim Case, te również są dostępne w trzech kolorach i odznaczają się solidną oraz niezwykle estetyczną konstrukcją. Są to wysokiej jakości produkty, wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Warto pamiętać o atrakcyjnych rabatach, jakie udzielamy przy większych zakupach. Zapraszamy!