Roll Banner reklamowy Extreme 200x170-300cm z regulacją wysokości

Kod Produktu: RBEX200

Wideo

Stojak reklamowy Roll Up Extreme

Link bezpośredni: https://player.vimeo.com/video/470691517

Specyfikacja techniczna produktu Roll Banner reklamowy Extreme 200x170-300cm z regulacją wysokości

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość (mm) 2029
Wysokość (mm) 1832
Długość (mm) 400
Szerokość całkowita paczki (mm) 180
Wysokość całkowita paczki (mm) 160
Długość całkowita paczki (mm) 2120
Pakowanie 1
Ilość palet 30
Waga netto (kg) 11,161
Waga całkowita (kg) 12,22
Gwarancja (m) 12
Kolor Srebrny
  • Roll Up Extreme- niezastąpione rozwiązanie do prezentacji dużych wydruków bannerowych - ciekawy design i jakość premium. Najważniejsza zaleta prezentowanego produktu jest wydłużona plastikowa podstawa, która zdecydowanie zwiększa stabilność stojaka. Korpus w którym ukryty jest mechanizm zwijający banner, wykonany jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium. 

   • Lekka plastikowa podstawa i wytrzymały aluminiowy korpus
   • Prosty i unikalny design
   • Roll up dostarczany w nylonowej torbie transportowej
   • Koniecznie zamów roll up razem z wydrukiem!
Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Produkt dostępny w magazynie w ilości większej niż 200 szt., możemy dostarczyć w Środa 07.06.
 • 895,80 zł Bez VAT
 • Z VAT 1 101,83 zł
+
-

Szczegółowy opis produktu Roll Banner reklamowy Extreme 200x170-300cm z regulacją wysokości

Szczegółowy opis produktu Roll Up Extreme

Roll Up Extreme jest wysokiej jakości systemem pozwalającym na szybki montaż i ekspozycję dowolnych treści promocyjnych, reklamowych i informacyjnych, umieszczonych na dużym banerze. Dzięki niemu w niezwykle łatwy sposób można dotrzeć ze swoim przekazem do odbiorców, zorganizować przestrzeń wystawienniczą, targową, konferencyjną.

 

Stojaki banerowe to jedne z najczęściej używanych systemów reklamowych i systemów wystawienniczych. Tym, co wyróżnia Roll Up Extreme, jest trwałość, dbałość o jakość użytych materiałów i wykończenia. Dzięki temu może być używany wielokrotnie i przez długi czas. Co ważne, elementy systemu są lekkie, nieobciążające w trakcie przenoszenia. Ich dodatkowe wyposażenie transportowe stanowi wygodna torba nylonowa.

 

Ważną cechą stojaków banerowych Roll Up Extreme jest ich stabilność po rozłożeniu. Zapewniają to przedłużone elementy podstawy i wytrzymały, aluminiowy korpus, w którym zamieszczony został mechanizm pozwalający na łatwe zwinięcie i rozwinięcie baneru. Korpus pełni również funkcję zabezpieczającą baner na czas jego transportu i przechowywania.

 

Roll Up Extreme przeznaczony jest do eksponowania dużych banerów o wysokości do 3 metrów i szerokości nawet 2 metrów. Rama i korpus wykonane są aluminium, metalu i plastiku. System jest bardzo łatwy w montażu. Połączenie srebrnych i czarnych elementów daje elegancki efekt wizualny. Całość doskonale komponuje się z różnorodnymi pod względem stylistycznym i kolorystycznym banerami. System Roll Up Extreme może być dostarczony razem z profesjonalnie wydrukowanym banerem.