Roll Banner reklamowy Extreme 200x170-300cm z regulacją wysokości

Kod Produktu: RBEX200

Wideo

Stojak reklamowy Roll Up Extreme

Link bezpośredni: https://player.vimeo.com/video/470691517

Specyfikacja techniczna produktu Roll Banner reklamowy Extreme 200x170-300cm z regulacją wysokości

Dane techniczne
Produkt zmontowany
Masa produktu po złożeniu (kg) 11,161
Szerokość zmontowanego produktu (mm) 2029
Głębokość zmontowanego produktu (mm) 400
Wysokość zmontowanego produktu (mm) 3132
Pakowanie Kawałek
Waga (kg) 12,22
Szerokość (mm) 180
Długość (mm) 2120
Wysokość (mm) 160
Pakowanie Paleta
Liczba sztuk 30
Waga (kg) 405
Szerokość (mm) 800
Długość (mm) 1200
Wysokość (mm) 2264
Wersja Jednostronna
Gwarancja (m) 12
Kolor Srebrny
  • Roll Up Extreme- niezastąpione rozwiązanie do prezentacji dużych wydruków bannerowych - ciekawy design i jakość premium. Najważniejsza zaleta prezentowanego produktu jest wydłużona plastikowa podstawa, która zdecydowanie zwiększa stabilność stojaka. Korpus w którym ukryty jest mechanizm zwijający banner, wykonany jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium. 

   • Lekka plastikowa podstawa i wytrzymały aluminiowy korpus
   • Prosty i unikalny design
   • Roll up dostarczany w nylonowej torbie transportowej
   • Koniecznie zamów roll up razem z wydrukiem!
Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Produkt dostępny w magazynie w ilości , możemy dostarczyć w Środa 17.07.
 • 895,80 zł Bez VAT
 • Z VAT 1 101,83 zł
+
-

Szczegółowy opis produktu Roll Banner reklamowy Extreme 200x170-300cm z regulacją wysokości

Szczegółowy opis produktu Roll Up Extreme

Roll Up Extreme jest wysokiej jakości systemem pozwalającym na szybki montaż i ekspozycję dowolnych treści promocyjnych, reklamowych i informacyjnych, umieszczonych na dużym banerze. Dzięki niemu w niezwykle łatwy sposób można dotrzeć ze swoim przekazem do odbiorców, zorganizować przestrzeń wystawienniczą, targową, konferencyjną.

 

Stojaki banerowe to jedne z najczęściej używanych systemów reklamowych i systemów wystawienniczych. Tym, co wyróżnia Roll Up Extreme, jest trwałość, dbałość o jakość użytych materiałów i wykończenia. Dzięki temu może być używany wielokrotnie i przez długi czas. Co ważne, elementy systemu są lekkie, nieobciążające w trakcie przenoszenia. Ich dodatkowe wyposażenie transportowe stanowi wygodna torba nylonowa.

 

Ważną cechą stojaków banerowych Roll Up Extreme jest ich stabilność po rozłożeniu. Zapewniają to przedłużone elementy podstawy i wytrzymały, aluminiowy korpus, w którym zamieszczony został mechanizm pozwalający na łatwe zwinięcie i rozwinięcie baneru. Korpus pełni również funkcję zabezpieczającą baner na czas jego transportu i przechowywania.

 

Roll Up Extreme przeznaczony jest do eksponowania dużych banerów o wysokości do 3 metrów i szerokości nawet 2 metrów. Rama i korpus wykonane są aluminium, metalu i plastiku. System jest bardzo łatwy w montażu. Połączenie srebrnych i czarnych elementów daje elegancki efekt wizualny. Całość doskonale komponuje się z różnorodnymi pod względem stylistycznym i kolorystycznym banerami. System Roll Up Extreme może być dostarczony razem z profesjonalnie wydrukowanym banerem.