Stojak reklamowy Roll Up Extreme

Kod Produktu:

Wideo

Stojak reklamowy Roll Up Extreme

Link bezpośredni: https://player.vimeo.com/video/470691517

Specyfikacja techniczna produktu Stojak reklamowy Roll Up Extreme

Dane techniczne
Masa produktu po złożeniu (kg) 11,161 | 9,3
Waga (kg) 12,22 | 9,8
Waga (kg) 21 | 405
Waga (kg) 276
Wersja Jednostronna
Objętość (l) 0
Gwarancja (m) 12
Intensywność światła (lx) 0
Długość zawieszenia (mm) 0
Kolor Srebrny
  • Roll Up Extreme- niezastąpione rozwiązanie do prezentacji dużych wydruków bannerowych - ciekawy design i jakość premium. Najważniejsza zaleta prezentowanego produktu jest wydłużona plastikowa podstawa, która zdecydowanie zwiększa stabilność stojaka. Korpus w którym ukryty jest mechanizm zwijający banner, wykonany jest z lekkiego i wytrzymałego aluminium. 

   • Lekka plastikowa podstawa i wytrzymały aluminiowy korpus
   • Prosty i unikalny design
   • Roll up dostarczany w nylonowej torbie transportowej
   • Koniecznie zamów roll up razem z wydrukiem!
Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Produkt dostępny w magazynie w ilości , możemy dostarczyć w Piątek 26.04.
 • od 812,99 zł Bez VAT
 • Z VAT 999,98 zł
+
-

Szczegółowy opis produktu Stojak reklamowy Roll Up Extreme

Szczegółowy opis produktu Roll Up Extreme

Roll Up Extreme jest wysokiej jakości systemem pozwalającym na szybki montaż i ekspozycję dowolnych treści promocyjnych, reklamowych i informacyjnych, umieszczonych na dużym banerze. Dzięki niemu w niezwykle łatwy sposób można dotrzeć ze swoim przekazem do odbiorców, zorganizować przestrzeń wystawienniczą, targową, konferencyjną.

 

Stojaki banerowe to jedne z najczęściej używanych systemów reklamowych i systemów wystawienniczych. Tym, co wyróżnia Roll Up Extreme, jest trwałość, dbałość o jakość użytych materiałów i wykończenia. Dzięki temu może być używany wielokrotnie i przez długi czas. Co ważne, elementy systemu są lekkie, nieobciążające w trakcie przenoszenia. Ich dodatkowe wyposażenie transportowe stanowi wygodna torba nylonowa.

 

Ważną cechą stojaków banerowych Roll Up Extreme jest ich stabilność po rozłożeniu. Zapewniają to przedłużone elementy podstawy i wytrzymały, aluminiowy korpus, w którym zamieszczony został mechanizm pozwalający na łatwe zwinięcie i rozwinięcie baneru. Korpus pełni również funkcję zabezpieczającą baner na czas jego transportu i przechowywania.

 

Roll Up Extreme przeznaczony jest do eksponowania dużych banerów o wysokości do 3 metrów i szerokości nawet 2 metrów. Rama i korpus wykonane są aluminium, metalu i plastiku. System jest bardzo łatwy w montażu. Połączenie srebrnych i czarnych elementów daje elegancki efekt wizualny. Całość doskonale komponuje się z różnorodnymi pod względem stylistycznym i kolorystycznym banerami. System Roll Up Extreme może być dostarczony razem z profesjonalnie wydrukowanym banerem.