Roll Up Reklamowy 100x200cm Budget

Kod Produktu: RBB100

Wideo

Stojak reklamowy Roll Up Budget

Link bezpośredni: https://player.vimeo.com/video/470682619

Specyfikacja techniczna produktu Roll Up Reklamowy 100x200cm Budget

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość całkowita paczki (mm) 100
Wysokość całkowita paczki (mm) 90
Długość całkowita paczki (mm) 1040
Pakowanie 8
Ilość palet 160
Waga netto (kg) 2,061
Waga całkowita (kg) 2,41
Gwarancja (m) 12
Kolor Srebrny
 • Roll Up Budget dostępny w trzech formatach - jest to nasza ekonomiczna propozycja sprawdzonej konstrukcji. Aluminiowa kaseta posiada dwie stabilne, rozkładane nogi doskonale stabilizujące całą konstrukcję. Gniazdo do instalacji masztu, zostało dodatkowo wzmocnione metalowym elementem, co gwarantuje doskonałe trzymanie dla całego wydruku. Produkt wykończony jest eleganckimi i nowocześnie wyglądającymi srebrnymi elementami. Górna listwa na plakat, mocowana jest do nogi za pomocą twardego plastikowego uchwytu, który całkowicie chowa się za listwą. Roll Up Budget możesz zamówić od razu z zainstalowanym wydrukiem - zrobisz to w prosty sposób, a towar po dostawie, będzie od razu gotowy do użytku.
  • Ekonomiczne i sprawdzone rozwiązanie.
  • Kompaktowe rozmiary ułatwiają transport.
  • Super prosta obsługa i instalacja.
  • Torba transportowa w zestawie
  • Rozmiar 100x200 cm
  • Zamów produkt razem z wydrukiem !

Wybierz kombinację produktów :


Ramka + plakat

Tylko ramka

Tylko plakat
Wybierz rodzaj produktu
Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Wybierz rodzaj papieru
Produkt dostępny w magazynie w ilości większej niż 100 szt., możemy dostarczyć we Wtorek 13.06.
 • 83 zł Bez VAT
 • Z VAT 102,09 zł
+
-

Szczegółowy opis produktu Roll Up Reklamowy 100x200cm Budget

Szczegółowy opis produktu Roll Up Budget

Roll Banner Budget jest propozycją dla tych, dla których decydujące znaczenie w wyborze stojaka banerowego ma relatywnie niska cena w stosunku do jakości produktu. To ekonomiczne, a jednocześnie niezawodne rozwiązanie, spełniające najistotniejsze wymagania stawiane systemom typu roll-up.

 

Elementy stojaka banerowego Roll Up Budget wykonane zostały z aluminium i plastiku. W newralgicznych punktach, które odpowiadają za stabilność konstrukcji i właściwe napięcie plakatu, zastosowaliśmy dodatkowe wzmocnienia. System składa się z kasety, która stanowi jego podstawę, górnej listwy i trójelementowego masztu. Dla dodatkowej stabilizacji konstrukcji w kasecie zamontowano dwie stopy stabilizujące.

 

Niewątpliwą zaletą stojaków Roll Up Budget jest łatwość montażu, co sprawia, że w ciągu kilkudziesięciu sekund są gotowe do użycia. Dzięki lekkiej konstrukcji i kompaktowym wymiarom systemu, jego przenoszenie, rozkładanie i transport nie sprawiają żadnych kłopotów. A to niezwykle istotne, jeśli są często używane w różnych przestrzeniach. Oczywiście całość jest zapakowana w wyściełaną torbę.

 

Wymiary stojaka banerowego Roll Up Budget można dostosować do swoich potrzeb. Wszystkie z nich przeznaczone są do prezentacji większych banerów o wysokości 2 metrów i o trzech różnych szerokościach: 80 cm, 85 cm i 100 cm. Systemy świetnie się prezentują, dzięki użyciu klasycznego, eleganckiego połączenia kolorystycznego szarości. Stojak reklamowy Roll Up Budget można zamówić w dwóch wersjach. Kombinacje obejmują samą ramę lub ramę z gotowym wydrukiem baneru.