Roll Up Reklamowy 80x200cm Budget

Kod Produktu: RBB080

Wideo

Stojak reklamowy Roll Up Budget

Link bezpośredni: https://player.vimeo.com/video/470682619

Specyfikacja techniczna produktu Roll Up Reklamowy 80x200cm Budget

Dane techniczne
Produkt zmontowany
Masa produktu po złożeniu (kg) 1,65
Szerokość zmontowanego produktu (mm) 820
Głębokość zmontowanego produktu (mm) 300
Wysokość zmontowanego produktu (mm) 2080
Pakowanie Kawałek
Waga (kg) 1,8
Szerokość (mm) 100
Długość (mm) 850
Wysokość (mm) 100
Pakowanie Karton
Liczba sztuk 8
Waga (kg) 14,4
Szerokość (mm) 400
Długość (mm) 860
Wysokość (mm) 200
Pakowanie Paleta
Liczba sztuk 208
Waga (kg) 400
Szerokość (mm) 800
Długość (mm) 1200
Wysokość (mm) 2070
Wersja Jednostronna
Gwarancja (m) 12
Kolor Srebrny
 • Roll Up Budget dostępny w trzech formatach - jest to nasza ekonomiczna propozycja sprawdzonej konstrukcji. Aluminiowa kaseta posiada dwie stabilne, rozkładane nogi doskonale stabilizujące całą konstrukcję. Gniazdo do instalacji masztu, zostało dodatkowo wzmocnione metalowym elementem, co gwarantuje doskonałe trzymanie dla całego wydruku. Produkt wykończony jest eleganckimi i nowocześnie wyglądającymi srebrnymi elementami. Górna listwa na plakat, mocowana jest do nogi za pomocą twardego plastikowego uchwytu, który całkowicie chowa się za listwą. Roll Up Budget możesz zamówić od razu z zainstalowanym wydrukiem - zrobisz to w prosty sposób, a towar po dostawie, będzie od razu gotowy do użytku.

  • Ekonomiczne i sprawdzone rozwiązanie.
  • Kompaktowe rozmiary ułatwiają transport.
  • Super prosta obsługa i instalacja.
  • Torba transportowa w zestawie
  • Rozmiar 80x200 cm
  • Zamów produkt razem z wydrukiem !

Wybierz kombinację produktów :


Ramka + plakat

Ramka + Flatbed

Tylko ramka

Tylko plakat
Wybierz rodzaj produktu
Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Wybierz rodzaj papieru
Produkt dostępny w magazynie w ilości , możemy dostarczyć w Piątek 21.06.
 • 71,56 zł Bez VAT
 • Z VAT 88,02 zł
+
-

Szczegółowy opis produktu Roll Up Reklamowy 80x200cm Budget

Szczegółowy opis produktu Roll Up Budget

Roll Banner Budget jest propozycją dla tych, dla których decydujące znaczenie w wyborze stojaka banerowego ma relatywnie niska cena w stosunku do jakości produktu. To ekonomiczne, a jednocześnie niezawodne rozwiązanie, spełniające najistotniejsze wymagania stawiane systemom typu roll-up.

 

Elementy stojaka banerowego Roll Up Budget wykonane zostały z aluminium i plastiku. W newralgicznych punktach, które odpowiadają za stabilność konstrukcji i właściwe napięcie plakatu, zastosowaliśmy dodatkowe wzmocnienia. System składa się z kasety, która stanowi jego podstawę, górnej listwy i trójelementowego masztu. Dla dodatkowej stabilizacji konstrukcji w kasecie zamontowano dwie stopy stabilizujące.

 

Niewątpliwą zaletą stojaków Roll Up Budget jest łatwość montażu, co sprawia, że w ciągu kilkudziesięciu sekund są gotowe do użycia. Dzięki lekkiej konstrukcji i kompaktowym wymiarom systemu, jego przenoszenie, rozkładanie i transport nie sprawiają żadnych kłopotów. A to niezwykle istotne, jeśli są często używane w różnych przestrzeniach. Oczywiście całość jest zapakowana w wyściełaną torbę.

 

Wymiary stojaka banerowego Roll Up Budget można dostosować do swoich potrzeb. Wszystkie z nich przeznaczone są do prezentacji większych banerów o wysokości 2 metrów i o trzech różnych szerokościach: 80 cm, 85 cm i 100 cm. Systemy świetnie się prezentują, dzięki użyciu klasycznego, eleganckiego połączenia kolorystycznego szarości. Stojak reklamowy Roll Up Budget można zamówić w dwóch wersjach. Kombinacje obejmują samą ramę lub ramę z gotowym wydrukiem baneru.