Wydruk do Ścianki Pop-up Impress Curved

Kod Produktu:

Specyfikacja techniczna produktu Wydruk do Ścianki Pop-up Impress Curved

Dane techniczne
Wersja Jednostronna
Szerokość (mm) 2117 | 2799
Wysokość (mm) 2244
Intensywność światła (lx) 0
Długość (mm) 1,5
Objętość (l) 0
Szerokość zmontowanego produktu (mm) 2117 | 2799
Wysokość zmontowanego produktu (mm) 2244
Głębokość zmontowanego produktu (mm) 1,5
Pakowanie 1
Waga netto (kg) 2,88 | 3,48
Waga całkowita (kg) 2,88 | 3,48
Gwarancja (m) 12
Przeznaczony do Impress Curved
Potwierdzona jakość produktów DIN4102 - B1
 • Grafika do Pop-Up Impress
  Miękka dzianina 100% poliester (PES) bez o gramaturze 230 g / m2 jest idealnym materiałem do drukowania na Pop-Up Impress Graphic. Materiał Soft Knit ma klasyfikację ogniową B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do wykorzystania jako imponująca ściana tylna na wystawach i imprezach.

  Grafika dla Pop-Up Impress z LEDSET
  Starlight to 100% poliester (PES) o gramaturze 180 g / m2 pokryty żywicą zapewniającą rozpraszanie światła. To sprawia, że ​​jest to idealny materiał do drukowania na imponującą, podświetlaną ściankę wystawową do wykorzystania na wystawach i imprezach. Materiał Starlight jest ognioodporny B1, idealny i bezpieczny do stosowania na wystawach i imprezach zamkniętych.

  Grafika o silikonowych krawędziach (SEG)
  Tkanina do ścianek Pop-Up Impress jest wykończona silikonowym paskiem naszytym wokół krawędzi, co ułatwia umieszczanie grafiki w wytłoczeniu ramy. Stwórz oszałamiający efekt wizualny dzięki atrakcyjnej, zwartej grafice i niewidocznej ramce, z użyciem nadruków na tkaninie o silikonowym wykończeniu.


  Druk termotransferowy sublimacyjny

  Soft Knit 230 g/m2 i Starlight 180 g/m2 wykorzystują nadruk termosublimacyjny. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ​​atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.


Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Proszę wybrać Tylna strona
Inne funkcje:
Wydrukujemy i dostarczymy w ciągu 5 dni roboczych po uzgodnieniu danych drukowania
 • od 655,40 zł Bez VAT
 • Z VAT 806,14 zł
+
-