Wydruk tylny LEDSET do ścianki zakrzywionej Pop-up Impress 3x3

Kod Produktu: IMPR33C-GLED

Specyfikacja techniczna produktu Wydruk tylny LEDSET do ścianki zakrzywionej Pop-up Impress 3x3

Dane techniczne
Produkt zmontowany
Masa produktu po złożeniu (kg) 3,28
Szerokość zmontowanego produktu (mm) 2799
Głębokość zmontowanego produktu (mm) 1,5
Wysokość zmontowanego produktu (mm) 2244
Pakowanie Kawałek
Waga (kg) 3,3
Szerokość (mm) 200
Długość (mm) 300
Wysokość (mm) 50
Wersja Jednostronna
Gwarancja (m) 12
Oświetlenie Tak
 • Grafika do Pop-Up Impress
  Miękka dzianina 100% poliester (PES) bez o gramaturze 230 g / m2 jest idealnym materiałem do drukowania na Pop-Up Impress Graphic. Materiał Soft Knit ma klasyfikację ogniową B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do wykorzystania jako imponująca ściana tylna na wystawach i imprezach.

  Grafika dla Pop-Up Impress z LEDSET
  Starlight to 100% poliester (PES) o gramaturze 180 g / m2 pokryty żywicą zapewniającą rozpraszanie światła. To sprawia, że ​​jest to idealny materiał do drukowania na imponującą, podświetlaną ściankę wystawową do wykorzystania na wystawach i imprezach. Materiał Starlight jest ognioodporny B1, idealny i bezpieczny do stosowania na wystawach i imprezach zamkniętych.

  Grafika o silikonowych krawędziach (SEG)
  Tkanina do ścianek Pop-Up Impress jest wykończona silikonowym paskiem naszytym wokół krawędzi, co ułatwia umieszczanie grafiki w wytłoczeniu ramy. Stwórz oszałamiający efekt wizualny dzięki atrakcyjnej, zwartej grafice i niewidocznej ramce, z użyciem nadruków na tkaninie o silikonowym wykończeniu.


  Druk termotransferowy sublimacyjny

  Soft Knit 230 g/m2 i Starlight 180 g/m2 wykorzystują nadruk termosublimacyjny. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ​​atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.


Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Proszę wybrać Drukowanie z uwzględnieniem boków
Inne funkcje:
Wydrukujemy i dostarczymy w ciągu 5 dni roboczych po uzgodnieniu danych drukowania
 • 1 180,10 zł Bez VAT
 • Z VAT 1 451,52 zł
+
-