Wydruk do stojaka Zipper-Wall Slim 80x200 cm Soft Knit dwustronny

Kod Produktu: ZBSLIM080-200GDS

Specyfikacja techniczna produktu Wydruk do stojaka Zipper-Wall Slim 80x200 cm Soft Knit dwustronny

Dane techniczne
Wersja Dwustronna
Szerokość (mm) 800
Wysokość (mm) 2000
Długość (mm) 1,5
Szerokość całkowita paczki (mm) 200
Wysokość całkowita paczki (mm) 65
Długość całkowita paczki (mm) 300
Pakowanie 1
Waga netto (kg) 1
Waga całkowita (kg) 1,2
Gwarancja (m) 12
Potwierdzona jakość produktów DIN4102 - B1
 • Grafika do Zipper-Banner Slim
  Soft Knit 100% Polyester (PES) dzianina bez zagnieceń o gramaturze 230 g/m2 jest idealnym materiałem do drukowania na banerach Zipper-Banner Slim Graphic.
  Materiał Soft Knit ma klasyfikację ogniową na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do stosowania w sklepach lub na imprezach halowych. Zapewnij dwustronną ekspozycję dzięki kolorowej tkaninie. Świetna alternatywa i ulepszenie dla standardowego Roll-upu.

  Elegancka ekspozycja bez zagnieceń
  Dzięki dzianinie bez zagnieceń, Soft Knit 100% Polyester jest idealnym materiałem do drukowania, zapewniającym elegancką prezentację. Lekka rama rurowa z aluminium, z niegniotącą osłoną zamykaną na zamek błyskawiczny. Idealny baner materiałowy do wykorzystania w handlu detalicznym, centrach handlowych lub na imprezach wewnętrznych.

  Druk termotransferowy sublimacyjny

  Miękka dzianina o gramaturze 230 g/m2 jest zadrukowywana metodą termosublimacji. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ??atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.

Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Inne funkcje:
Produkt niedostępny, możemy dostarczyć 09.10.
 • 301,32 zł Bez VAT
 • Z VAT 370,62 zł
+
-