Wydruk do Zipper-Banner Slim

Kod Produktu:

Specyfikacja techniczna produktu Wydruk do Zipper-Banner Slim

Dane techniczne
Szerokość materiału drukarskiego 2600
Masa produktu po złożeniu (kg) 1 | 1,5
Waga (kg) 1,02 | 1,2 | 1,52
Wersja Jednostronna
Objętość (l) 0
Gwarancja (m) 12
Intensywność światła (lx) 0
Długość zawieszenia (mm) 0
Potwierdzona jakość produktów DIN4102 - B1
 • Grafika do Zipper-Banner Slim
  Soft Knit 100% Polyester (PES) dzianina bez zagnieceń o gramaturze 230 g/m2 jest idealnym materiałem do drukowania na banerach Zipper-Banner Slim Graphic.
  Materiał Soft Knit ma klasyfikację ogniową na poziomie B1, co czyni go idealnym i bezpiecznym materiałem do stosowania w sklepach lub na imprezach halowych. Zapewnij dwustronną ekspozycję dzięki kolorowej tkaninie. Świetna alternatywa i ulepszenie dla standardowego Roll-upu.

  Elegancka ekspozycja bez zagnieceń
  Dzięki dzianinie bez zagnieceń, Soft Knit 100% Polyester jest idealnym materiałem do drukowania, zapewniającym elegancką prezentację. Lekka rama rurowa z aluminium, z niegniotącą osłoną zamykaną na zamek błyskawiczny. Idealny baner materiałowy do wykorzystania w handlu detalicznym, centrach handlowych lub na imprezach wewnętrznych.

  Druk termotransferowy sublimacyjny

  Miękka dzianina o gramaturze 230 g/m2 jest zadrukowywana metodą termosublimacji. Odbicie lustrzane grafiki jest najpierw drukowane na specjalnym papierze transferowym i przenoszone z papieru na tkaninę za pomocą prasy termicznej. To sprawia, że ??atrament zmienia się ze stałego w gaz i sublimuje we włókna poliestrowe. Sublimacja barwnikowa zapewnia wysokiej jakości rezultaty fotograficzne i jest, co ważne, bardzo odporna. Atrakcyjny odbiór, doskonały wygląd i brak obawy o pęknięcia lub uszkodzenia grafiki.

Wybierz szczegóły swojego produktu:
Proszę wybrać Format
Inne funkcje:
Wydrukujemy i dostarczymy w ciągu 5 dni roboczych po uzgodnieniu danych drukowania
 • od 236,54 zł Bez VAT
 • Z VAT 290,94 zł
+
-